Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan rudom kiheverni azt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan rudom kiheverni azt, hogy akibe szerelmes vagyok, azt kondta, hogy a legjobb barátnőmbe szerelmes?

Figyelt kérdés

Megkérdeztem tőle, hogy tetszik-e neki az egyik barátnőm és azt írta igen. Ez nekem csak azért bántó, mert velem viselkedett úgy, mint akibe szerelmes. Akibe meg valójában, azzal egyáltalán nem viselkedett hasonlóan.

Tetszik is nekem, de most összeomlottam.

Hogy tudok kijutni ebből?



2019. okt. 11. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Ez eléggé fájdalmas tud lenni, sajnos nem igazán tehetsz semmit, csak annyit hogy többet vagy a barátokkal és kevesebbet, vagy egyáltalán ne beszélj azzal a fiúval. Ne hagyd hogy elfajuljon addig, hogy rajtad keresztül akarnak összejönni, maradj ki ebből, mert csak fájdalmasabb lesz. Sajnálom. 21/F
2019. okt. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves egyes!

Az a baj, hogy az a bizonyos barátnő a rokonom is. A fiú pedig padtársam...

2019. okt. 11. 18:46
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

Azt irta tetszik neki nem azt hogy szerelmes bele. Attol hogy tetszik neki egy masik lany, mint lany, lehet beled szerelmes.

Nem ertem miert vontad le azt a kovetkeztetest hogy bele szerelmes..

2019. okt. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Még várom a válaszokat
2019. okt. 11. 19:01
 5/8 A kérdező kommentje:
Van még remény?
2019. okt. 11. 21:52
 6/8 Saavedro válasza:
Nem.
2019. okt. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Bocsánat, elírtam!

Nem azt mondta belé szerelmes, hanem azt, hogy tetszik neki.

2019. okt. 14. 16:25
 8/8 A kérdező kommentje:
Várom az értelmes, és az értelmetlen válaszokat is!
2019. okt. 14. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!