Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ugyanaz a fiú jön be mint a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugyanaz a fiú jön be mint a bff-emnek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az évfolyamtársunk a fiú.

Megpróbálom érthetően leírni, kamuneveket használok:

Bffem akinek tetszik a fiú: Luca

A másik bffem aki egy osztályba jár a fiúval: Réka

A fiú: Bence


Szóval Luca mondta sulikezdéa után 3 héttel hogy tetszik neki Bence. Réka örült neki, én nem mert nekem eddig más fiú tetszett (2 évig) de amikor megláttam a suliba akkor feltűnt milyen helyes Bence. De nem mondtam el Lucának és Rékának. És ők úgy tudják h még mindig az a fiú tetszik aki 2 évig tetszett. Mit tudok ilyenkor csinálni? Ja és Luca egy csoportban van Bencével angolon. És a múltkor mondta Luca hogy rámosolygott de azt is mondta lehet hogy csak véletlen. Nekem meg nincs hozzá lelki erőm hogy elmondjam nekem is tetszik... És ha mondd valamit Luca a fiúról Réka mindig örül, én meg csak erőltetetten mosolygok és elterelem a témát... Eddig 3x hozta fel a témát és én is 3x tereltem el a témát... Ez egy idő után nagyon feltűnő lesz. Mit tegyek? Nem akarok lemondani a fiúról! Se a bffemről... :'( 16/L



2019. okt. 11. 19:01
 1/5 anonim válasza:
87%
Dedó..
2019. okt. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

Lemondani??? Észre vett egyáltalán téged ez a fiú?

Felejtsd el. A bnőd mondta, hogy tetszik neki, ezek után gáz, hogy te is rámennél. Akkor mire számítson az ember a nem barátaitól?

2019. okt. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Fokozom az egyest.


Óvoda.



Azt gondolnam a lanyok 16evesen ennel azert erettebbek. Tevedtem.

2019. okt. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%

Figyelj,Lucának elöbb tetszett meg a fiú,szóval hagyd.


Ui.:egyetértek azokkal,akik ezt dedónak,óvodának nevezik ezt. Ment a zöld kéz.

2019. okt. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nyílván nem 16 éves, csak ha kevesebbet írna, letiltaná az oldal.


Feltételezem fiatalok vagytok még ehhez, de hogy valami hasznosat is mondjak, beszéld meg Lucának, ha tényleg igazi barátnőd, megérti.

2019. nov. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!