Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A szerelem, hogy alakul ki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem, hogy alakul ki szerelem elso latasra kialakulhat?

Figyelt kérdés
2019. okt. 12. 08:11
 1/2 anonim ***** válasza:
60%
Igen.Meglátni, és megszeretni egy pillanat is elég. Felejteni, egy élet is kevés.
2019. okt. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Férjemmel azt mondjuk nekünk elsö látásra szerelem volt.

De legalább is elsö látásra örültünk egymásnak.


Férjemet úgy ismertem meg, hogy a cégnél az egyik új fönöknek jött. Beszédet mondott nekünk úgy 100 embernek. Èn már ekkor azt mondtam, hogy hú de jófej ember, nagyon megnyerö volt. Szolt, hogy a mi csapatunk(5-en voltunk benne) közvetlen neki fog dolgozni, és ezért egy külön megbeszélésünk lesz.

Ö azt mondja, hogy a tömegbe persze nem látott, de mikor a csapatában meglátott ö is igazán örült, hogy ott vagyok. Mivel hetekig tartott a közös munkánk így nagyon jóba lettünk, de igazából a csapat többi tagjával is. Mivel mi ketten igazán egy hullám hosszon voltunk elkezdödött magán beszélgetések is.

2019. okt. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!