Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tettszik nekem egy lány, és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tettszik nekem egy lány, és én is neki. Nem igazán értem most mivan? Többi lent

Figyelt kérdés
Tehát az történt hogy vonaton utaztam egy iskolai kirándulás keretein belül és mögöttem ült egy lány. És zenét hallgatam fejhallgatón és elkezdte rugdosni a székem hátulról. Hátra nézek és azt mondta milyen zenét hallgatok. Aztán elkezdett szemezgetni,kiderült hogy csomó közös van bennünk ugy csinált mintha nem értette volna mint mondok ezért közelebb jött csak azért hogy közelebb legyünk egymáshoz. ez előtt soha nem láttam viszont mikor leszálltam a vonatról félre sétáltunk. (Este volt) És le akart csokolni. Ö már ágoskodott én hajoltam le amikor pont szólt a haverom hogy megjöttek értünk és mennünk kell. Azóta beszélgettem vele facebookon,viszont van barátja és nem értem mit akar.

2019. okt. 13. 00:47
 1/4 anonim ***** válasza:

szívj le én ugyanezt csinálnám a sráccal aki tetszik, leütne xd

Amúgy lehet be volt szívva, részeg volt.

2019. okt. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tartom valószínűnek hogy részeg lett volna mivel egy 14 éves lányról beszélünk akivel iskolai kiránduláson voltunk.
2019. okt. 13. 01:20
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hű micsoda történet :)

Hát itt két dolgot látok hirtelen, az a baj kevés az infó. Ez a lány vagy tényleg szerelmes lett beléd és akart tőled valamit, vagy a rosszabbik eset hogy csak tesztelte a nőiességét, ez sűrű a lányoknál. Ha van barátja és ezt csinálta, vagy megromlott a viszonyuk és akart tőled valamit, vagy a másik :/ ...

2019. okt. 13. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt hallotam róla hogy a barátjait nagyon megválogatja és elmondása szerint az ÖSSZES osztálytársamat ignorálta mert rá nyomultak. Nem tudom hogy rosszba lenne a barátjával,mert azt mondta hogy nem biztos hogy tudunk találkozni hétfőn a barátjával lesz. Csak nem értem miért kezdett el velem flörtölni.
2019. okt. 13. 01:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!