Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány akivel egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel egy iskolába járok. Szeretnék közelebb kerülni hozzá csak nem tudom hogy induljak neki. Van bevált módszer?

Figyelt kérdés
2019. okt. 15. 19:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha elég bátor vagy menj oda hozzá beszélgetni. Ha viszont nem, én nem akarod őt úgymond lerohanni, akkor próbálj meg sokat arrafelé lenni amerre ő, köszönj rá például, vagy jelöld be facen.
2019. okt. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát attól félek, hogy azt gondolná nagyon nyomulok ezért nem akarok csak odaállítani
2019. okt. 15. 20:28
 3/14 anonim ***** válasza:

Egy próbát megér!

Akkor akkor menj oda hozzá, amikor a haverjaival van, így nem lesz egyértelmű, hogy ő iránta érdeklődsz. Ha nyitott a beszélgetésre, legközelebb is mehetsz! :D

2019. okt. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A barátai közül sem ismerek senkit tehát az is elég veszélyes de majd mérlegelek hogy mennyire durva a helyzet
2019. okt. 15. 20:55
 5/14 A kérdező kommentje:
De hát megpróbálom
2019. okt. 15. 21:04
 6/14 anonim ***** válasza:
Próbáld meg felvenni a szemkontaktust. A reakciójából láthatod majd, hogy vevő-e rád. Ez egy apró jelzés, ami elindít a lányokban valamit. Ha zavarba jön és elkapja a tekintetét, akkor se ijedj meg, mert ez akár jót is jelenthet. Próbálkozz ügyesen :)
2019. okt. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Sok lány érez így fiúk irant és várunk hogy oda jöjjön a fiú de nem jön így ő is szomorú és mi is (lány vagyok)

Ha oda mész és még se jössz be neki max azt mondja bocs de nem

Szóval ha oda mész hozzá többet nyerhetsz mint veszíthetsz

2019. okt. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tetszik egy srác a suliból, jó lenne ha odajönne hozzám. Örülnék neki.
2019. okt. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget majd próbálkozok
2019. okt. 16. 17:21
 10/14 A kérdező kommentje:
Már csak annyit nem tudok mit mondjak neki.Mert ha van valami akkor már megy de a kezdet a bajos
2019. okt. 16. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!