Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ugye ez még nem a vége?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye ez még nem a vége? (többi lent)

Figyelt kérdés

Fiú létemre csak 1 igazi barátom van aki lány

Nos, a lány barátom már több mint 6 és fél éve a legjobb és a legbizalmasabb barátom volt mindtent tudtunk egymásról,

és ez a virágzó barátság részemről meg állt a 2. évnél, mert akkor szerettem bele. Ez ment összesen 4 éven keresztül, szerelmes voltam belé, ő nem tudta. Mind addig a végzetes beszélgetésig ami a napokban folytatódott le, amikor rá kérdezett hogy kibe vagyok szerelmes ( az előző vitatkozásunk is ebből a kérdésből indult ki, és a vége az volt hogy megutált)

és én féltem attól hogy megint el veszíitem a legjobb és az eggyetlen barátomat azért elmondtam neki hogy mit érzek iránta, a legfájdalmasabb az volt hogy nem akarta elhinni ezt nekem elösször és viccnek vette de végül el hitte. 20 percen keresztül kellet magyaráznom neki hogy még mindig ugyan az az ember vagyok akit ő a bizalmába fogadott, azt mondta hogy akkor is fel kell dolgoznia hogy elárultam. ( ennek a beszélgetésnek itt véget vetett)

Eljött az iskola napja és mikor az ajtón beléptem és a szemében láttam a csalódást és a gyűlöltet, az egésznap nem beszéltünk semmit sem.... túl éltem, le tagadott mint barát.... durva volt


Mikor tisztázni akartam a dolgokat vele akkor már azt is mondta nekem hogy így soha sem lehetünk barátok hogy a szerelmes vagyok belé.



Szóóval az lenne a kérdésem hogy ezt mennyire lett elbaszva? A barátaim szerint ez nagyon benéztem mert ez már javíthatatlan


a válaszokat előre is kösönöm



2019. okt. 16. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a lány egy bunkó!!

És egyáltalán nem normális ahogy veled viselkedik, és ilyeneket mond neked. Úgy, hogy az egyetlen "bűnöd" hogy szerelmes vagy belé istenem!

Felejtsd el szerintem minden szempontból, se a barátságodat, se a szerelmedet nem érdemli meg

2019. okt. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

“amikor rá kérdezett hogy kibe vagyok szerelmes ( az előző vitatkozásunk is ebből a kérdésből indult ki, és a vége az volt hogy megutált)”

És neked egy ilyen kell? Meg is érdemled akkor, fuss csak utána.


Amúgy az hogy van, hogy az elején még csak ez a tyúk a barátod, a végén meg “ A barátaim szerint ez nagyon benéztem mert ez már javíthatatlan”?

2019. okt. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat


#2 az igazi barát nem föltétlen csak az eggyetlen bartot jelenti, ő egy másik megfogalmazásban értett legjobb barát, bár ahogy nézem késöbb tényleg azt Írtam ( nem értem miért)

2019. okt. 16. 18:58
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nem igazi barát. Már eleve az hogy csak azért mert nem akartad neki elmondani, hogy kit szeretsz, megutált. A másik pedig az hogy te őszinte voltál vele, normálisan elmondtad mit érzel iránta, ha valaki ezek után így viselkedik veled, az nem hogy rossz barát de rossz ember is. Egy percre nem gondolt bele, hogy neked mennyire nehéz volt ezt elmondani neki. Nem is kell megjavítani, egy ilyen emberre nincs is szükséged. Tudom, hogy fáj, de aki ilyen könnyen hátra tud hagyni több éves barátságot, nem éri meg a fáradozást. Nyugodtan leülhettetek volna ezt átbeszélni, de ő még a lehetőséget sem adta meg. Egy ilyen ember nem érdemli meg a barátságodat.
2019. okt. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fájni fog a lemondás róla, de én is azt tanácsolom, hogy felejtsd el a lányt.

Ffi.

2019. okt. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszönök megint minden segítséget, már újra barátok lettünk és azt mondta hogy "éretten kezeltem a dolgokat"- (mert mindig gyerekesnek nevezett engemet, és volt hogy, úgy is akart velem bánni) -azzal hogy tiszteletben tartottam a kérését (vagyis azt hogy tartsak távolságot tőle)

bár nem mond el olyas dolgokat amiket még ezelőtt de ez lehet hogy jobb is így

2019. dec. 11. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!