Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon ki vagyok készülve egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ki vagyok készülve egy srác miatt! Nektek mi a véleményetek erről? ( nagyon hosszú)

Figyelt kérdés

Letöltöttem a Tindert , találkoztam is pár sráccal de egyik sem győzött meg , mind nyiltan fu€kboy volt , én viszont a komoly kapcsolatok híve vagyok , olyan aki hosszútávra tervez valakivel . A legutóbbi matchem pár utcával lakil tőlem. Találkoztunk és én nem gondoltam volna hogy valaki ennyire le tud nyűgözni , olyan volt a személyisége , amire azt tudom mondani hogy igen , ő egy példakép : szorgalmas , intlligens. Egyszerűen nem találtam semmi ellentét köztünk . Nagyon jóképű mellesleg .. egyszerűen az ideálom. Már az első randin ölelgettük egymást a csillagok alatt mert mindketten fáztunk , el is csattant az első csók.. mondanom sem kell hogy úgy éreztem magam mint egy mesében , annyira végtelenül boldog voltam hogy megismerhettem. Aztán sajnos egy hete amikor elmentünk együtt sétálni ott ahol lakuk történtek apró dolgok , csak annyi hogy engedély nélkül megfogta a seggem mikor én átkatoltam és puszilgattam , de ez még hagyján , ott kezdtem el furcsálni a dolgot hogy a mellemet is elkezdte tapizni. Itt már megkérdeztem félénken hogy mit csinál , de mondtam hogy nem baj nem haragszom érte csak furcsa volt , mégis csak nagyjából egy hete ismertük egymást . A másik dolog hogy ő eszeveszettül nyelvezni akar , én meg nem tudok ennyire gyorsan előrehaladni szóval nem éreztem kényelmesnek hogy máris így csókolózunk. De különben nagyon jól éreztem magam vele aznap , elmondtam neki hogy nagyon örülök hogy megismerhettem , hogy példaképnek tartom és ilyen okos, kedves emberrel még nem találkoztam. Aztán olyan rendes voltam h hazakísértem mert ő messzebb lakott. Búcsúzónál csak átkarolva megveregette a hátam , se csók se puszi. Na itt már éreztem hogy gáz van. Mire hazaértem egy üzenet várt face-n hogy sajnálja de szerinte nem illünk össze . Én a mai napig nem értem miért gondolja ezt, próbáltam kihúzni belőle kevesebb sikerrel . Azt mondta akkor hogy szerinte kicsit érettlenül gondolkodom a kapcsolatok terén. És hogy kiütközik ilyen téren a korkülönbség. (Alig 1 év van közöttünk , én 18 vagyok) . Én elmondtam neki hogy hogyan képzelek el egy kapcsolatot , és egyetértett. Nagyon nagyon nagyon szomorú vagyok azóta , minden nap sírok. A legrosszabb az hogy itt lakik a közelben és már többször is összefutottunk . Pár nappal ezelőtt hosszan leírtam neki hogy nagyom sajnálom ami történt , hadd hozzam jóvá mert azt hittem valamit én szúrtam el , és hogy nagyon szeretem és nagyon hiányzik. Ez öt nem hatotta meg. De hozzátette nem szúrtam el semmit . Akkor próbáltam újra kihúzni belőle hogy ugyan miért gondolta meg magát hirtelen , tippelgettem hogy talán nem tetszek neki vagy mi a baj . Igen , nem tetszek neki külsőleg , és megint csak ennyit kaptam hogy nem érez engem hozzávalónak. ( az hogy nem tetszem neki nem is értem , elmondta hogy élőben sokkal jobban nézek ki , dicsérte a hajam , a szemem , a ruházatom , elmondta hogy gyönyörű vagyok , meg ha nem tetszek neki miért fogja meg a seggem...most meg nem tetszek neki ???)

Én nagyon nagyon elkeseredtem , mert tényleg azt hittem hogy megtaláltam az ideálom . Én nem olyan lány vagyok akit ki lehet használni , nem szeretem ha valaki csak az egyéjszakás kalandokat keresi , és ő is elmondta h a komoly kapcsolatok híve és hogy nem “fu€kboy”.

El vagyok keseredve , azt érzem hogy a kedves személyiségem , az hogy bölcs vagyok és megértő és végtelenül korrekt , senkit nem érdekel . Félek hogy soha senkit nem fogok találni , elképesztő hogy hogyan tudtam valakit ennyire félreismerni akit szinte tökéletesnek gondoltam . Nem akarom elhinni hogy az a sok pozitív dolog amit mondott magáról valójában nem igaz . Még mindig hiszem hogy talán meggondolja magát. Másfél hete utasított el , és azóta minden este nagyon sírok , mindehol őt keresem , mindig rágondolok. Tudom , hogy veszett fejsze...nehezen tudom elfogadni. És az hogy bármikor összefuthatok vele az utcán borzasztó , így nem megy a túllépés ..

Ti mit gondoltok erről?


2019. okt. 16. 20:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Ez a gyakori kérdések oldala és nem a gyakori regényeké... összefoglalnád két mondatban?
2019. okt. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ha nincs időd végigolvasni akkor nem kell rá válaszolni.

Ezt az oldalt már mindenre is használjáky

2019. okt. 16. 20:52
 3/12 anonim ***** válasza:
Két dolgot tudok elképzelni. Vagy hazudott és csak azt akarta - a viselkedése erre enged következtetni, vagy idő közben talált egy jobbat és ezért ejtett. Ne keseregj, te is fogsz találni jobbat. De nem a tinderen, meg társkeresőkön, ott sok perverz van. Csak simán beszélgess emberekkel, akármiről, akárhol. A többi majd kialakul (vagy nem).
2019. okt. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 palfydanka ***** válasza:

Ne haragudj hogy ezt mondom, de szerintem csak meg akart fektetni:(

Nyilván mondja hogy jaj ő nem olyan féle, nem 'fuckboy', de azokból amiket leírtál, nekem nagyon az jött le hogy csak ez a célja.

Ha komoly kapcsolatot szeretnél, szerintem azt ne a Tinderen keresd.

Sajnálom hogy ez történt veled, hasonló cipőben vagyok én is, ha lelkizni szeretnél, írj nyugodtan:) 16/L

2019. okt. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ő ugyanolyan fuckboy volt, csak okosabban kezdte a dolgot. Beadta a jót a szépet neked, aztán amikor látta hogy nem vagy vevő a közeledésére hirtelen nem illetek össze. Ő már elvárta volna hogy lefeküdj vele és miután látta hogy ez nem fog összejönne azonnal lerázott. Szerintem ne érezd magad rosszul miatta. Lehet tényleg kedves meg aranyos, de hogy csak leakart fektetni az is tuti.
2019. okt. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tudom , hogy naív vagyok egyébként , és nehezemre esik szkeptikusnak lenni , ez nehezíti meg leginkább , de egyszerűen meg akarom adni mindenkinek az esélyt hogy működjön, aztán mikor lehull a lepel én érzem rosszul magam ... pedig tényleg nagyon jószándékú vagyok.
2019. okt. 16. 21:23
 7/12 anonim ***** válasza:

Nincs benned semmi hiba, csak szimplán rossz pasikba botlasz.

Senki se ismerheti egyszerre meg a másikat, hogy valójában milyen.

2019. okt. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem tul gyorsan haladtatok - elso randin csok stb es egy het utan mar mondtad hogy szereted ilyenek... ez a tulzas picit taszito.. sajnalom hogy ezt mondom de en is jartam igy. Ez mar veszett ugy legalabbis egy ideig biztos lehet fel ev utan majd megkeresheted vagy o fog. Inkabb torekedj arra hogy meg szebb meg okosabb legyel ha meglat banja meg hogy ejtett..
2019. okt. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerencséd volt, ez a fiú akkora fuckboy hogy még egy napot se akart várni rád, nem adtad hagytad magad repültél. De legalább nem használt ki és nem azért sírsz hogy odaadtad magad és dobott.😂..
2019. okt. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azt írta múltkor hogy ő nem érezte hogy működne , mondván csak olyannal jön össze akit feleségeként is el tud képzelni. Ez engem annyira meghatott hogy nagyon nehezen tudok elvonatkoztatni attól ahogy viselkedett és hogy valószínüleg más szándéka volt velem , azt gondoltam e mondat miatt hogy pedig ő tényleg komoly srác , nem használja ki a lányokat. Annyira hihetetlen hogy valakit ennyire félre tudtam ismerni. De értitek , ha én nem rontottam el semmit szerinte sem , akkor a hosszú bocsánatkérő üzenetem után adhatott volna egy esélyt ha semmi baja nincs velem csak történt egy kis félreértés amit meg lehetett volna beszélni , de nem tette sajnos...
2019. okt. 17. 16:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!