Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem, mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy srac akivel juniusban ismerkedtunk meg, sokaig tervezgettuk a randikat,nagyon sokat beszelgettunk.. Kemia alakult ki kozottunk.. Majd összevesztunk egy aprosagon es sertodottsegemben nem irtam egy hónapig kb neki.. Majd augusztus kozepen megint elkezdtunk beszelgetni es ereztem, hogy vegig hianyzott nekem es enis neki.. Azota folyamatosan beszelgetunk.. Eljutottunk arra a pontra, hogy oszi szunetbe menjek hozza. Mar tervezgetjuk a programokat meg alig varjuk egymást.. Azt irta ma, hogy nem akar kihasznalni es megkerdezhetek barkit, hogy mennyire odavan ertem, mert megfogta ot a belsom.. Azt mondta keszul egy nagy meglepire.. Es kezdem ugy erezni, hogy beleszerettem.. Idovel azert mondjam el neki? Vagy nagyon felejtos es csak ki akar hasznalni?

2019. okt. 16. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem még azért ne vallj neki szerelmet, várj egy kicsit. Azért június nem olyan régen volt, ráadásul volt egy kisebb összeveszés/szünet is köztetek. Nem biztos, hogy kikaptak használni, de azért ennyi idő után még nem nagyon kellene ott aludni nála, együtt sem vagytok még de már te hozzájuk mész. Az is benne lehet a pakliban hogy le akar fektetni, talán ez lesz a nagy meglepi.
2019. okt. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1: igazad lehet😊csak eleg messze lakik es nemtudok hazajutni.. Marmint aznap..
2019. okt. 16. 22:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Pedig old meg a hazajutást.. és ezekszerint ha összejöttök, távkapcsolatban fogtok lenni? Mert akkor most felejtsd el és el se menj hozzá.. egyébként miért nem ő megy hozzád amúgy? Ez lenne a minimum.. Érdekes.
2019. okt. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!