Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

7.es vagyok, de soha nem éreztem még ilyen durván hogy szerelmes vagyok. Sokat beszélek a sráccal.

Hogyan mondjam el neki, vagy hogyan céloztak rá(van messengere szóval ott is tudok írni)



2019. okt. 18. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
16%
Én a helyedben se élőben sem pedig Messengeren nem vallanám be hogy szerelmes vagyok belé. Valahogy próbálj neki jeleket adni, beszélgess vele sokat, de szerintem ne vallj neki szerelmet.
2019. okt. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak simán mondd meg h szereted. Nemkell jelezni meg célozgatni stb
2019. okt. 19. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha ő is ad le jeleket neked, akkor mond el neki, de ha nem ad, akkor csak célozgass rá.
2019. okt. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!