Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Van egy lány aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy lány aki szerelmes belém, de nem tudom viszonozni. , Félek hogy öngyilkos lesz.

Figyelt kérdés
Van egy lány, akinek pasija volt, megismertem,S belém szeretett , szakított a pasijával, miattam, de én nem szeretem, meg is mondtam neki, de ő nem nyugszik, olyanokat ír H próbáljuk meg stb., De nem megy , nem akarok kapcsolatot, S most félek H nehogy öngyilkos legyen , mert olyanokat ír H *soha senkit nem szeretett így, S nem is fog soha" , őszintén félek, mert kinézem belőle H öngyilkos legyen , mit csináljak? Mit tegyek?

2019. okt. 19. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Nehogy már a te hibád legyen, hogy nem akarsz járni vele...
2019. okt. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem kell tenned.


Korrekt voltál, elmondtad neki, hogy részedről nem. Az, hogy ezt ő nem érti meg, nem a te hibád vagy felelősséged.


Te vetted rá, hogy szakítson? Nem.

Áltattad egy esetleges kapcsolattal? Nem.

Nincs felelősséged a tetteiben.


Ne hagyd neki, hogy érzelmileg zsarolni próbáljon.


Tiltsd le és ignoráld.

2019. okt. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Ugyanolyan helyzetbe voltam, mint te, és az előttem válaszolókkal kell egyetértsek.

Ha nem cselekedsz már most, saját magadnak ártasz a legtöbbet. Nem könnyű és valószínűleg bűntudatos is lesz sokáig, de meg kell értesd vele, hogy te nem tudod viszonozni az érzéseit, valamint csak neki szeretnél azzal jót, hogy ignorálod.

Ezen totál ki fog akadni, de egy idő után, ha nem beszéltek mással fog foglalkozni.

Talán ha úgy alakul lehettek barátok, habár az én esetemben az sem vált be, mert az amit tettem folyton felelevenedett..

Erősnek kell lenned mindkettőtök érdekében, és mivel te vagy a "józanabb", te kell leszögezd ezt a problémát.

Sok szerencsét!

2019. okt. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát én nem egyszer mondtam el neki , hogy nem szeretem, de olyanokat ír hogy "próbáljuk meg, hátha menni fog stb." De ő nem érti meg.De mindenkinek köszönöm!
2019. okt. 20. 08:13
 5/6 anonim ***** válasza:
79%

Ez a manipulálás egy formája. hogy megsajnáld és együtt legyetek. Velem volt barátom pontosan ezt csinálta mikor szakítani akartam vele. Csak próbál benned bűntudatot ébreszteni.

Te helyesen elmondtad neki hogy nem akarsz semmit,korrekt voltál. Ezek után nem kell semmit se tenned. Ha nem érti meg tiltsd le és el fog téged felejteni és keres mást.

2019. okt. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyan már ez miatt nem lesz öngyilkos valaki. Majd felfogja idővel, hogy olyan szekér után fut ami nem veszi őt fel. Te megmondtad neki a te oldalad ő is az övét ez most sajnos nem jött össze ez van el kell fogadni.
2020. aug. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!