Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elutazik a barátom, mit adjak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutazik a barátom, mit adjak neki, hogy mosolyogva gondoljon rám ez idő alatt?

Figyelt kérdés

A barátom elmegy nyaralni a családjával és szeretnék neki adni valami apróságot, hogy amikor nem vagyunk egy helyen is tudja, hogy gondolok rá.

Telefonon nyilván fogunk beszálni ez idő alatt is, de meg szeretném lepni valami kézzel foghatóval.

Gondoltam arra, hogy minden napra irok neki valami rövid üzenetet, de ez nem tudom mi lehetne, nem szeretnék túl nyálas lenni.

Minden ötletnek örülnék.



2019. okt. 19. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyaralni?
2019. okt. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, csak 15 napról van szó.
2019. okt. 19. 22:01
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Én biztos adnék neki egy macit amit fosra fújnék a parfümömmel. A bőröndjében pedig elrejtenék egy bugyit 🤪
2019. okt. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Először nem akartam leírni de így hogy más is ajánlotta, ám legyen. Egy bugyinak én is nagyon tudnék örülni ilyen szituban, egyszerre aranyos és szexi is és tuti imádnám :D

Elrejtve és "váratlanul rátalálva" valóban még jobb élményt nyújt :)


Egyébként számomra a rendszeres kapcsolattartás lenne az ami hiányozna, amikor csak lehet beszélnék a párommal telefonon, messengeren, stb. 15 nap annyira nem sok idő, hogy mindenféle tárgyakat kellene magammal vinnem mert különben elfelejteném.

2019. okt. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!