Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Mit tennétek/hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit tennétek/hogy reagálnátok, ha a legjobb barátnőtök szerelmet vallana nektek?

Figyelt kérdés

2019. okt. 20. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Szomorú lennék, mert nem tudnám viszonozni az ilyen érzelmeit, és félnék, hogy a barátságunk többé nem lenne ugyanaz.


18/L

2019. okt. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám hogy bocsi de én nem érzek ugyan úgy és ennyi.
2019. okt. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
86%
Attól függ, te mit érzel iránta. Ne hazudj neki, abból semmi jó nem lesz. De ahogy leírtad, szerintem kicsit higgadj le, és ne csinálj őrültséget.
2019. okt. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

uhm, igazság szerint én vallottam a legjobb barátnőmnek. kétszer is. mind a kétszer kitalálta magától előre, így rá tudott készülni. az elsőnél nagyon-nagyon ráfeszültem arra a témára, hogy "úristen, most itt vége a barátságunknak, ezt viszont nem akarom", úgyhogy picit túltoltam, és el is távolodtunk egymástól. aztán most, másodszor, meg már tök lazán vettem. azt mondta, hogy szeretne úgy szeretni, ahogy én szeretem, én meg visszafogom magam. gyakran írok verset erről, és szerinte gyönyörűek, úgyhogy ja. szóval, ha az a fél vagy, aki éppen elmondani készül, akkor tanácsolom, hogy ne görcsölj rá. ha meg a másik, akinek éppen szint vallanak, akkor csak gondolkodj racionálisan. érzelmek. senki nem tehet róla.

remélem tudtam segíteni 🙂

2019. okt. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

Velem volt már ilyen, és igazából figyelmen kívül hagytam, úgy viselkedtem vele mint előtte, mert hamis reményeket nem akartam táplálni, de azt se szerettem volna ha kicsit is rosszul érezné magát emiatt. Én sose tudtam volna viszonozni az érzéseit, mert hiába vonzódok a lányokhoz is, szerelmes egyszerűen nem tudok lenni beléjük, legalábbis még nem volt ilyen.

Szóval maradt köztünk minden a régiben, ő meg megkönnyebbült hogy elmondta, és idővel kiszeretett belőlem.

2019. okt. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Velem ez megtörtént és utána nem ugyanúgy tekintettem rá. Elmondtam neki hogy hetero vagyok és tök kínosan éreztem utána magam egész nap...
2021. okt. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
7%
Nem fordulhatna elő. Csak egészséges személyiségekkel barátkozom. Ha mégis előfordulna, normálisan megmondanám neki, hogy egészséges, a természet törvényeiben élő ember vagyok és nem tudom elfogadni. Barátságosan elköszönnék és megszakítanám vele a kapcsolatot.
2021. okt. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%

az olyanoknak mint a hetes:

az ember maga természetes, érzelmei a természetéből adódóan vannak. ha vannak érzelmei, miért ne lehetne meleg? vagy biszex? vagy aszex? vagy demi-, omni-, pán-,bármi? miért kéne, hogy heteroszexuális legyen? mert ti azt mondtátok, hogy az a normális? nem gondolod, hogy ez kicsit szembemegy a szabadsággal, mint fogalommal, vagy mint emberi joggal?

2021. okt. 15. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!