Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » MEgcsalt a barátom. Bocsánatot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MEgcsalt a barátom. Bocsánatot kért de nem tudom mit tegyek?!

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és a barátommal két és fél éve vagyunk együtt. Nagyon szerettük egymást legalábbis ezt hittem egészen 1 hónappal ezelőttig. Egy buliban voltunk ahol ő egészen hanyagolt engem amivel semmi baj nem lett volna hadd érezze jól magát.Én ott maradtam az egyik legjobb haverjával. Jól elbeszélgettünk de egy ideje már nem láttam a barátom és valamiért a legjobb barátja is elég feszültnek tűnt mikor rákérdeztem nem -e tudja merre van. Ezt akkor még annyira nem tűnt fel.A buli óta a barátom egyre figyelmesebb lett rám és folyton velem akart lenni, mindig azt hajtogatta hogy sose akar engem elveszíteni. Ez akkor nagyon cukinak tűnt de kiderült hogy ez miért volt.

Tegnap a legjobb haverja elhívott engem hogy találkozzunk kettesben és ne mondjam el a barátomnak.Találkoztunk és elmondta hogy nem akar nekem tovább hazudni hogy a barátom mát minimum három alkalommal megcsalt valami Vivi nevű lánnyal és ő úgy tudja a buli volt az utolsó alkalom.

Szembesítettem ezzel a barátom aki próbálta elmagyarázni hogy ezek csak megbotlások voltak meg ő mindennél jobban szeret engem ne szakítsak vele. Őszintén nem tudom mit tegyek. Én nagyon szeretem őt de ezek után nem tudnék megbízni benne. Tanácsot szeretnék kérni és minden segítségért nagyon hálás lennék.



2019. okt. 20. 11:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts, ennek így nincs értelme
2019. okt. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
53%
Ha tényleg szeret, nem csak meg, ilyen egyszerű. :/ Ha egyszeri alkalom lenne részegen, az még elmegy, hisz véletlen baleset volt, de, hogy 3x ugyanazzal a lánnyal, az már nekem túl sok lenne. Kibékülhettek, de nem hiszem, hogy folytatni kéne a párkapcsolatokat.
2019. okt. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

#2: Az alkohol semmire nem indok!



Szakítás. Ne alázd meg magad azzal,hogy kibékülsz.

2019. okt. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Add csak ki az útját. Ne alázd magad.
2019. okt. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Úgy csalt meg, hogy te ott voltál ugyanabba a buliba? Ez azért a pofátlanság netovábbja szerintem
2019. okt. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Aki egyszer megcsal, az mondhat bármit, megteszi mégegyszer.


Ha nem Vivien, akkor majd lesz egy Viktória vagy akárki más

2019. okt. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
ha bármi mást is reális opciónak gondolsz, mint a szakítás és kommunikáció megszakítása, akkor egy idióta vagy, és megérdemelted, meg a következő félredugásokat is meg fogod... bocs. Kitartás.
2019. okt. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%

Miért maradnál vele 17 évesen?

Nem egy 15 éve tartó házasságról van szó, közös élettel, gyerekekkel.

Fiatal vagy még. Találsz majd mást.

2019. okt. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

3x csalt meg téged , nem 1x!

Ha már 3x megcsalt akkor mi arra a biztosíték ,hogy nem fog megcsalni 4x-re ?

Én nem fogom megmondani ,hogy hogy döntsél ,mivel ez a Te párkapcsolatod nem az Enyém.


Remélem jól fogsz dönteni és boldog leszel!

2019. okt. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%

Akárhogy csűritek csavarjátok, elvegetálhattok még egy darabig, de időpazarlás...


Ez a kapcsolat kuka...

2019. okt. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!