Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért tört rám ez az érzés?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tört rám ez az érzés?

Figyelt kérdés

Volt egy egyszer egy lány az életemben akit mindentől jobban szerettem, Ő volt a mindenem. Kb minden nap találkoztunk és éjszakákat beszélgettünk át a semmiről. Én mindig többet éreztem barátságnál, de ezt többször megbeszéltük, hogy az Ő részéről nem több az egész barátságnál. Legjobb barátok voltunk, elválaszthatatlanok.

Ez a kapcsolat ezen a szinten működött 6 éven keresztül. Aztán Ő összejött egy sráccal, elköltözött a városból és volt egy elég csúnya veszekedésünk is.

Ezután éveken át (egészen pontosan 3 évig) nem is beszéltünk.

Az elején nagyon fájt a hiánya, de aztán azt hittem, hogy továbbléptem, és ebben a tudatban éltem egészen egy pár nappal ezelőttig

amikor is az egyik éjjel álmomban újraéltem az utolsó eggütt töltött esténket, és láttam magam előtt a lrgapróbb részleteket is. és mióta felébredtem folyamatosan azt érzem mint mikor "elhagyott", azt a borzasztó fájdalmat és kétségbeesést.

Próbáltam elérni több vonalon is de hiába, nem tudok vele beszélni.

azóta mióta róla álmodtam minden este úgy alszok el, hogy próbálom magam mellé képzelni, próbálom átölelni Őt.

Nagyon hiányzik!

Mit lehet ilyenkor tenni, vagy 3 év után miért tört rám ez az egész estéről reggelre, a semmiből?

miért most?

valaki segítsen pls

23/f



2019. okt. 20. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Nézz ID Discoveryt. Csomó ember van, aki nem bírja túltenni magát egy ilyen szakításon.


Ne akard elérni. Gondolj arra, hogy mással van már.

Nem szeret. Elfelejtett. Ő továbblépett, Te is tedd ezt.


Ha erős, bocsi. De ez az igazság. Keress egy szép lányt, nagy a világ. Lefogadom, hogy nem ő volt az egyetlen aki jól kijött veled. Akármennyire is ezt gondolod.


Ne csüggedj emiatt.

2019. okt. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Ha valaki ennyire fontos volt az életünkben, az igazából soha nem fog elmúlni. A legapróbb dolgok, dalok, illatok, helyek, álmok képesek előhozni annak az embernek az emlékét. Nagyon szeretted és nyilván mindig is fogod valamilyen szinten, mindig is fontos lesz neked. Nyilván miután párra találsz majd tompulnak az érzelmek. Talán az hogy nem tudod őt elérni, a jele annak, hogy valóban tovább kellene lépned. Ismerkedj, találkozz új emberekkel. Megérdemled, hogy megtaláld a szerelmet.
2019. okt. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

Az első és a második válaszoló is nagyon a szájam íze szerint válaszolt. Én sem tudnék különbül. Hallgass rájuk és ne akarj a lánnyal találkozni. Lesz másik helyette. Akarjad, de ne minden áron a legelsőt aki utadba kerül.

Ffi.

2019. okt. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
25%
azért nem tudod lezárni mert nincs egy nő sem az életetben.
2019. okt. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!