Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Szerelmes vagyok?

Nemrég kezdett tetszeni egy fiú akit csupán egy éve ismerek. Kicsit bizonytalan vagyok vele kapcsolatban, ugyanis ő nem olyan mint a többi volt kiszemeltem. Neki a lelke tetszett meg. Hogy milyen kedves, vicces, jólelkű és aranyos. Hívhatjuk ezt szerelemnek, vagy az ennél sokkal több?

Keress kérdéseket hasonló témákban: kiszemelt, szerelem, tetszés

okt. 22. 17:34  Privát üzenet  

A válaszok
Kikja nevű felhasználó válasza:

Azt mindenki maga érzi/tudja hogy szerelmes-e.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik.
# 1/4Időpont okt. 22. 17:39 Privát üzenet

Hasonló helyzetben vagyok, nem a külseje fogott meg hanem a személyisége/lelke

Egy idő után szerintem lehet ebből szerelem:)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont okt. 22. 18:18 Privát üzenet
Szerintem még lehet akár sima rajongás is, ha külsőre egyáltalán nem jön be, és nem érzel iránta vonzalmat.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont okt. 22. 19:02 Privát üzenet
Ha úgy érzed, igen az lehetsz, ez egy olyan érzés ami nagyban eltér a többitől.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont okt. 22. 21:07 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek egy fiú kibe szerelmes inkább?
Beteges, hogy egy idősebb férfiba vagyok szerelmes?
Szerintetek melyek a legszebb magyar szerelmes számok?
Mit tegyek? Van egy lány aki szerelmes belém, de nem tudom viszonozni. , Félek hogy öngyilkos lesz.
Ha mást szeret az a lány, akibe szerelmes vagyok hogyan vegyem rá hogy velem járjon?
Szerelmes vagyok egy nobe akinek ket gyereke van es kapcsolatban el megmondjam neki, hogy szeretem?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!