Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, ti szeretitek, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti szeretitek, ha egy lány kimutatja az érzéseit?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy régóta baráti kapocs van köztetek egy lánnyal, de aztán szép lassan kialakul köztetek ennél több is, felkéred táncolni, áthívod magadhoz, elhívod egy randira, sokszor nézed, mosolyogsz rá, érezteted vele, hogy neked fontos ő.

A lány ugyanígy hasonlóan érez, de nehezen tudja kimutatni az érzéseit, mert nem akar nyomulni.


Nem azt mondom, hogy a lány teljesen rideg, ő is mosolyog rá, beszélget a sráccal...


Szóval a kérdés lényege, hogy fiúk, ti minek örülnétek? Ha a lány kimutatná az érzéseit, ott lenne a közeletekben, megvárna titeket, éreztetné veletek teljesen nyilvánosan, hogy ugyanazt érzi, mint ti, vagy annak, ha ezeket még nem mutatná ki, és meglenne az az izgalom, hogy vajon tetszetek-e neki?



2019. okt. 22. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Nekem igazából mindegy, ha kölcsönös a vonzalom, akkor ugyanaz lesz a vége, ha kimutatja, ha nem. Nekem volt már olyan párkapcsolatom, ahol nem "mutatta" ki az érzéseit, és ezáltal izgalmas is volt az udvarlás. De a mostani barátnőm, bár furcsa kimondani, de ő "szedett" fel, ugyanis végig ott volt a közelemben, igazából nekem ez is tetszett, mert ez is izgalmas volt, mert érdekelt, hogy miért pont engem választott. Véleményem szerint az a különbség a kettő között, hogy a nyitott érzelmekkel való közeledés rövidebb idő alatt érik be.
2019. okt. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon örülnék😅, ha látnám hogy a lány is szeretne ismerkedni és próbál ő is tenni valamit, és akkor így konrétan kölcsönösen felszeditek egymást, az meg azért elég jó szerintem, nem minden fiú olyan bátor, és hat ma már a lányok is kezdeményezhetnek, úgyhogy ha látod hogy úgy áll a fiú is hozzá és ő néha kezdeményez valamibem pl egy beszélgetést csináld te is, neki ez egy jó biztosíték lesz hogy jó irányba halad.
2019. okt. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én fiúként mindig is megpróbáltam elrejteni mások elől az érzelmeimet, de lányok előtt picit nehéz volt, mindig felszabadultabban beszélgettem azzal, akik tetszett. Meg gondolom az lenne a természetes, hogy akit szeretnénk megismerni/ összejönni vele azzal őszintébben viselkedünk.

Bár a másik opció sem annyira taszító.


18/f

2019. okt. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Eleve nem járnék olyannal, aki nem mutatja ki.

Aki meg a nyomulást az őszinteséggel keveri, az bocsi, de nem érett egy kapcsolatra.

2019. okt. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt tartom jónak 2019-ben, ha a fiúnak nem kell olvasnia a leány gondolataiban, hanem kimutatja a fiú iránti érzelmeit.

Ffi.

2019. okt. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, ha kimutatja, én annak örülnék.

17/f

2019. okt. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#5 magyon adom, #2vagyok
2019. okt. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!