Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem akar velem "kettesbe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem "kettesben" lenni mostanában a barátom?

Figyelt kérdés

Osztálytársak vagyunk, 1 eve járunk, 17 évesek vagyunk. Már volt közöttünk sex, fontos is mindkettőnknek. Viszont mintha mostanában kerülné a lehetőségeket hogy átmenjünk egymáshoz. Nem tudom ezt mire véljem mert régen még mondogatta is hogy hát ő fiú, és a fiúk mindig "arra" gondolnak.

Egyébként kedves velem, a suliban mindig ölelget, puszilgat, keresi a társaságom, de ha megkérdezem tőle hogy mikor mehetek fel hozzá vagy nem jön-e fel, mindig van valami programja. Ami tényleg van, de azért ha akarná lenne fél-, egy órácskánk. Régebben ilyenkor kihasznalta az időt.



2019. okt. 26. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
más megy át hozzá.
2019. okt. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt ne velünk, hanem vele beszéld meg. Kérdezz rá konkrétan. Ha még mindig szeret vagy fontos vagy neki akkor biztos tud rá adni megfelelő magyarázatot. Esetleg fenyegesd meg szakítással.
2019. okt. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy megtért
2019. okt. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Meg fogom beszélni vele. Csak kívancsi vagyok kívülállók hogyan látják.

Én is gondoltam hogy mas valakije van, de nem áll össze a kép.

Szinte majdnem biztos hogy nincs ideje másra. Pl.edzése előtt múltkor nem mentünk át hozzá, pedig lett volna 1 óra szabadidőnk és éppen üres volt a lakás. Ehelyett elment apukájához a munkahelyére. Biztosan tudom hogy odament mert láttam merre indult, máskor sosem arra megy. Csak akkor ha apukájához kell mennie. És egyébként sokat vannak otthon a szülők is, vagy a tesója, de régen mindig megoldotta. És most is tudom mikor vannak otthon és mikor nem.

2019. okt. 26. 15:43
 5/7 anonim ***** válasza:
#4: Te csak dugni akarsz hozzá felmenni,különben nem kellene , hogy üres legyen a lakás
2019. okt. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5: ez volt a kérdés. Mi a baj ezzel?
2019. okt. 26. 16:00
 7/7 anonim ***** válasza:
#6: Az, hogy ez nem felnőtt topic. Inkább tanulj,és ne próbáld a nőt játszani,az egyik kislánynak sem áll jól.
2019. okt. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!