Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek nem tetszem neki?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem tetszem neki? Már háromszor beszéltünk. (Többi lent)

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány (nem tudja) és ma ráírtam és beszélgettünk egy 15 percet, de volt olyan, amikor csak egy röhögős emojit küldött.Szerintetek nem tetszem neki?

2019. okt. 29. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ebből senki se tudja megmondani. Lehet hogy tetszel neki, de lehet hogy nem. Az hogy 15 percet beszélgettél vele az semmit se jelent. Legfeljebb azt hogy nem volt jobb dolga. Ennyit én olyan lány barátommal is simán beszélek aki nem tetszik nekem. Ajánlom hogy találkozz vele személyesen is, ne csak interneten beszélj vele
2019. okt. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem is az, hogy beszélgettünk 15 percet hanem az hogy néha csak egy röhögős emojit írt válasznak.
2019. okt. 29. 22:17
 3/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk én köszöntem el tőle végül :D
2019. okt. 29. 22:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát barátom,ez jelenthet jót és rosszat is. Mint az első ember írta, lehet csak nem volt jobb dolga. De lehet hogy szimpatizál veled kicsit komolyabban is.

Legyél vele egyenes és őszinte. Találkozzatok már ha lehetséges és nem az ország 2 végében éltek.

Ha már találkozni se akar akkor ott a válasz.. Ha találkozik veled onnantól ha ügyes vagy és jól játszod ki a "nekem nagyon tetszel" kártyát akkor 99%-a siker. ;) 27F

2019. okt. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 osztálytársam.
2019. okt. 29. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!