Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes-e belém (én is fiú,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes-e belém (én is fiú, ő is)?

Figyelt kérdés
Néha úgy beszél, mint egy meleg, és sokszor kérdezi(vagy pontosabban azt akarja hallani) hogy meleg vagyok. Sokszor ér hozzám, sokszor vagyunk eggyütt(volt amikor kimondta h én vagyok a legjobb barátja(persze ezt nem szemtől szembe, csak amikor ott volt még valaki)), néha látom a szemében azt a bizonyos csillogást amikor rám néz(de nem mindig), van aki azt monja rá hogy meleg, nem nagyon látom, hogy kitágul a pupillája, amikor rám néz, nyáron történet velem egy baleset, és amikor újra találkoztunk nagyon kedves volt velem, de ez már kezd eltünni. Amikor rajtam kívül még van valaki akkor teljesen máshogy viselkedik velem, mint kettesben, kettesben jobban megnyílik, és többet ér hozzám. Szerintetek szerelmes belém(mert én nagyon szerelmes vagyok belé)? Honnan tudjam még hogy meleg(ezt így kicsit kínos lenne megkérdezni től, és ha nemet mond akkor félek hogy megutálna, ha megtudná hogy én is mrleg vagyok). Mit csináljak hogy eggyütt legyünk(szerelmesen)?

2019. okt. 29. 22:28
 1/4 anonim válasza:
100%
ha kérdezi, hogy meleg vagy akkor kérdezz vissza, hogy ő az-e. vagy csak mondd meg neki egyszerűen, hogy igen. lehet, h ezért kérdezgeti. de előbb azért szerintem derítsd ki, hogy mi a véleménye a melegekről. és ha pozitív akkor elmondhatod neki, h te is az vagy. aztán meg úgy is alakul. :)
2019. okt. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Az őszinteség alap...

Ha ember az emberrel tényleg jó barát, az alap, hogy kinyitjuk a szánkat.

Legyen az szó pl saját véleményről: még ha bàntó is.

A másik fél pedig elfogadja "a barátom s az igazat mondja a képembe, nem a hátam mögött alkot véleményt" ezt értékelni kell.


Adok-kapok elv.


Nekem egyik barátnőm vallotta be 4 év barátság után mi a helyzet.

Persze egy kicsit belém szorultak a szavak, hogy átgondolva finomabban mondjam meg neki, hogy elfogadom ezt a tényt, de a férfiakat szeretem.

Sokszor túl őszintén mondom ki a dolgokat, de ezt szeretik is bennem a barátok, hozzám tartozók.

De ebben az egy esetben le kellett nyugodnom, tekintettel arra, hogy ezt a lépést megtette felém és baromira nem kis erő kell hozzá, nemhogy ha még meleg valaki.


Igaz égett a fejem, mert mellette aludtam anno csak egy pólóban, meg fürödtünk is együtt.


Vallomását megtette a parkban, majd elhívtam cukrászdába "szeretném megbeszélni".

Kultúráltan meg tudtuk oldani.


A barátja vagyok mindentől függetlenül, csak hagytam neki pár hónap szünetet, hogy feldolgozza.


Ilyenkor kell a találkozás, beszéd, írás szüneteltetése.


Kérdező:

Te szereted az illetőt igazán? Emberként s barátként is igaz 'haver'?

Mert ezáltal képes az ember többet bele gondolni dolgokba s azt látja a másikban, amit szeretne.

De a kettesben töltött idő alatt ténylegesen közelít, többet érint, akkor lehet.

A pupilla mérete ne feledjük sok mindentől is függ.

Pl feléd néz, de süt a nap vagy a fényforrás a szemébe stb.


Az pedig alap, ha valakim bekerül kórházba, ha kell körbe is ugrálom 24/7-ben agyon szeretgetve...

S képzeld ezek a "támogatási formák" is segítik a szervezetet felépülni.


Ezt főleg idős embereknél lehet tapasztalni, kik fél lábbal sírban vannak.


Ha magukra maradva "gyógyulgatnak" a lelkük feladja a küzdeni akarást, ami hatással van fizikailag is rájuk.

Finomabb pl: depresszió , ha elmerül az ember benne képes megbetegedni is.


Jó ha van barátod. Főleg, ha tudod számíthatsz rá.

Ha számíthatsz rá igazán, az se riasztja vissza meleg vagy-e vagy sem, mert emberként, barátjaként fontos vagy számára.


Az öcsémnek is van meleg barátja, volt hogy felugrottak hozzám. Imádok vele beszélgetni, mert ő se egy átlagos birka, mint a korabeliek.

Sok mindenről lehet vele értelmesen beszélgetni.


Azon röhögtem, amikor a harmadik srác, aki velük volt megtudta, hogy meleg.

Leblokkolt s undor jött ki rajta.

A srác pedig beoltotta:

Cicukám ne legyél ennyire egoista, beképzelt! Attól, hogy a srácokat szeretem, nem jelenti azt, hogy mindenki bejön. Neked se minden nő jön be.


XD imádtam, ahogy kimondja s érvelve is véleményét oda vágta.

2019. nov. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem érez irántad valamit mindenképp, csakhogy ez lehet szerelem:akkor minden rendben, vagy erős barátság:akkor viszont megromolhat a kapcsolatotok, ha megtudja, hogy te másképp is szereted őt.

Ezért úgy kellene megtudnod, hogy ez azért ne derüljön ki.

Ha gondolod írj rám privátba,vannak ötleteim,csak tudni kellene még néhány dolgot a kapcsolatotokról:)

L

2019. nov. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Vonzalom. Nem szerelem.
2022. júl. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!