Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha van egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha van egy olyan lány, aki gyönyörű, és nekem nagyon tetszik, szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés
(Akkor is bevallanám, hogy gyönyörű, ha nem lennék bele szerelmes). Viszont alapból hátrányból indulok nála, mert volt egy időszak, amikor sokat flegmáztam vele és nagyon kikészítettem idegileg.
2019. okt. 31. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Beszélgess vele normálisan.
2019. okt. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kezdj a 0-ról. Sokkal több türelemre lesz szükséged, mint ha nem ilyen hátrányból indulnál, erre készülj fel, de hátha.
2019. nov. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én lányként voltam ilyen helyzetben,a másik oldalról, szóval lehet, hogy látom a lány szemszögéből is a dolgokat.

Ha gondolod írj egy kicsit bővebben az előzményekről,és megpróbálok tanácsot adni

2019. nov. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mond el neki mit érzel merj kockáztatni.🙂Hiszen ahogy a mondás is szól kockázat nélkül nincs nyereség.🙂
2020. aug. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Bevallottad azóta? :) Mi van ha mimden ellenére kölcsönös a vonzalom?
2020. dec. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!