Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú aki nagyon tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki nagyon tetszik. Személyesen nem ismerem még. Barátnőm egy bandában énekel vele s hamarosan fogok találkozni vele. Szerintetek Mivel tudnám őt lenyűgözni, megfogni. Hogyan tudnék vele flörtölni magamra vonni a figyelmét?

Figyelt kérdés

Inkább fiúk válaszoljanak de lányok is válaszolhatnak tapasztalat alapján. a srác 17 éves. én 14 vagyok.

Ne gyertek olyannal hogy kicsi vagyok vagy nagy a különbség. Inkább tanácsokat. Kérlek szépen



2019. nov. 1. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor csak lehet keresd a szemkontaktust. Ha ő is a szemedbe néz, akkor próbáld tartani és mosolyogj. Próbálj vele beszélgetni. Mindegy, hogy miről, csak ne untasd, ha kérdezel, akkor olyan kérdéseket tegyél fel neki, amire hosszan tud válaszolni, te se egy-két szavas mondatokkal válaszolj.
2019. nov. 2. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi az ötleteket. Még valaki?
2019. nov. 2. 18:47
 3/5 anonim válasza:

Én mint bandatag, azt tudom ajánlani, (ez nagyon alap lesz) de beszélgess vele minél többet a zenéről, te mit szeretsz, ő mit szeret.

Vagy akár érdeklődj magáról a bandáról, hogyan ír számokat, ha ír, melyik miről szól, stb.

Így ki tud alakulni egy elég hosszú beszélgetés.

2019. nov. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen

Megpróbálom. Még valaki?

2019. nov. 4. 15:53
 5/5 anonim ***** válasza:
már bocsi de 3év az necces szerintem
2020. máj. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!