Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » "Belémszeretett" egy nálam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Belémszeretett" egy nálam jóval fiatalabb lány, akivel mégcsak nem is találkoztam?

Figyelt kérdés

Lassan 20 éves srác vagyok, és a véletlen folytán belekerültem egy nálam jóval fiatalabb (15-16) tagokból álló messenger csoportba.


Az egyik kb ilyen korban lévő csajszi egy idő után elkezdett privátban irogatni, nekem nem tudom hogy, de nem tűnt fel, hogy időközben megtetszettem neki.


Eddig 2-3 csoportos videochaten, huszonvalahányszor telefonon beszéltünk elég hosszasan, utóbbi mellett általában gépen játszottunk egy lightosabb gamet, ami közben bőven lehet másról is beszélni.


Végig úgy voltam vele, hogy csak haveri szinten érdeklődik ő is irántam, aztán ma írt. Nem mert hozzá felhívni, csak egy hosszabb üzenetben írta le, hogy szeret, de nem merte elmondani, mert félt attól, hogy én nem így érzek.


Eleve fura, hogy szerethet bele egy ember a másikba úgy, hogy nem is találkoztak még azelőtt élőben, nameg alig ismerik egymást. Én arra gyanítok, hogy csak tetszem neki.


Nyilván össze lehetne hozni randikat, hogy mrgismerjük egymást, viszont engem az aggaszt, hogy ebben a korban 5 év az nem túl húzós-e?


Nem tudom, hogy kéne a továbbiakban kezelnem ezt az egészet, nem történt még velem ehhez hasonló.


2019. nov. 2. 00:11
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Ez olyan aranyos, amikor a bölcs nagy öreg 20 éves beszél a nála "jóval fiatalabb" 16 évesekről... :D
2019. nov. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Nem sok az az 5 ev meg am is te is fiatal vagy de amit erzel

20/L

2019. nov. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen ez a nemzedék, találkozás nélkül legjobb barátok és szeretnek egymásba. Ha tahatnék az esküvőt is videohívásban bonyolítanák
2019. nov. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Először azt hittem, hogy valami 12-13 éves kislányról van szó. Nem, nem baj, 4-5 év nem sok, de mondjuk kinek mi. Ha neked nem fér bele, akkor hagyjad. Ha meg nem zavar, akkor sok boldogságot.
2019. nov. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%

Nem olyan sok. ha ő 20 éves lesz, akkor te 25 leszel kb.

Szóval annyira nem gáz.

Tőled függ, hogy elfogadod-e...

2019. nov. 2. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!