Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha vacilálok 2 fiú között és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Thoughtful kérdése:

Ha vacilálok 2 fiú között és mindkettőt hasonlóan szerettem meg és ugyan olyan boldog tudok lenni mind2 mellett akkor érdemes azt választanom ameiknek jobban tetszik az illata?

Figyelt kérdés
Az egyiknek nem rossz de nem is valami jo az illata számomra tehát eléggé semleges. A másiknak nagyon joo egyszer megkérdeztem h honnan van ilyen jo parfümje és ledöbbenve nézett rám h nincs is rajta parfüm. És azt hallottam h nagyon fontos a párválasztásnál az illat. Vélemény?

2019. nov. 4. 00:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha kettő is "tetszik" akkor egyiket se szeteted eléggé.
2019. nov. 4. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nyilván még nem vagyunk benne a szerelem fázisban. A kérdés se az h szerelmes vagyok e.
2019. nov. 4. 06:40
 3/5 anonim ***** válasza:
egyiket se, ha tényleg tetszene valaki fel se merülne ilyen kérdés
2019. nov. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amelyik kedvesebb és udvariasabb. Szerintem azt válaszd
2019. nov. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem a parfüm illatába kell szerelmesnek lenni, kiasszony!

Az illat igenis fontos, de azt a jellegzetes "testszag"-ra értik. Ami másnak büdös, az neked lehet hogy jó. Ugyan ez fordítva is.

Ne válassz. Hagyd, hogy a dolgok maguktól rendeződjenek.

Idővel jobban megismeritek egymást, és az illat is változni fog.

2019. nov. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!