Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudok túl lépni egy fiún,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok túl lépni egy fiún, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem voktunk együtt, de már 1 és fél éve nemtudom kiverni a fejemből. Mikor azon a helyen járok ahol találkoztunk mindig eszembe jut és nem csak ez a fura hanem hogy pontosan emlékszek miket mondott 1 és fél évvel ezelőtt. Volt egy időszak amikor siekrült elfelejtem, aztán megint megláttam és olyan volt mintha előről kezdődött volna. Már barátnője van. És már úgy érzem az idő sem segít.

2019. nov. 4. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg magadat valamivel lefoglalni. Idővel ha még most is nem úgy látod jobb lesz. Csak légy nyitott és adj másnak is lehetőséget. Ő neki már van barátnője neked is muszáj lesz továbblépned.
2019. nov. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én meg egy lányon nem tudok túllépni, próbálom elnyomni az érzéseimet iránta, de kevés sikerrel működik. Így már csak barátok vagyunk, semmi több :( Nehéz időszak, tudom, de valahogy el kell mélyíteni az érzelmeket, vagy elterelni a gondolatokat más irányba.
2019. nov. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!