Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az fixen friendzone ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az fixen friendzone ha egy lány a többi srácáról mesél nekem hogy ez jön be ezzel beszél stb? Nekem bejön az illettő de azon is gondolkodtam hogy ezzel azt sugalja hívjam el, ne mszeretnék megint rosszul dönteni 18F

Figyelt kérdés

2019. nov. 5. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Én csak magamból tudok kiindulni, szóval asszerint tudok írni is.

Nos, én nem mondogatnám annak a srácnak azt, hogy ki jön be nekem, ha közben azt akarnám, hogy ő hívjon el, vagy ha akármit akarnék tőle.

Viszont azt nem tudom, hogy ő milyen. Lehet csak azért mondogatja, hogy féltékeny legyél. De én ebbe nem tudok olyat írni, hogy a lány mit akar, mert valóban nem tudom milyen ő.

2019. nov. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem egy lány nem beszél egy olyan srác előtt azokról a fiúktól akik bejönnek neki, ha arra vár hogy randira hívja az illető. Legalábbis én biztosan nem csinálnám.

20N

2019. nov. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én csinálnám. Vagy ha nem is azt mondanám, hogy bejön, akkor csak annyit, hogy mondott/ csinált valami furát/ vicceset/ cukit, amiből egyértelművé vált, hogy bejövök neki
2019. nov. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!