Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon hiányzik és nehezen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik és nehezen tudom elnyomni az érzeseimet a lány iránt?

Figyelt kérdés

Még nyáron megismerkedtem egy lánnyal az interneten, szinte naphosszatt irogattunk egymásnak és feszt egymáson járt az eszünk. Még meg is volt köztünk az a bizonyos lelki kapcsolódás is, de sajnos vége lett ő általa ennek a fellángolásnak és már max baráti szinten tartjuk a kapcsolatot és olyan rossz így :( Nyílván a korkülönbség is közrejátszik, mert fiatal korban még ez is jelen van, hogy változnak az ember érzései. Illetve az is, hogy van köztünk vagy 200 km távolság. Persze találkoztunk is személyesen, mert nekem a távolság nem akadály. Meg igazság szerint bevallottuk, hogy szeretjük egymást, szóval amilyen jól indult a kapcsolat, úgy ért végett egyik napról a másikra. Ha meg ismerkedni próbálok más lányokkal, akkor egy idő után felevenedik bennem ez a gondolat és mindig rá kell, hogy ébredjek arra, hogy még egy ilyen lányt úgy se fogok találni többé :( Főleg, hogy közös érdeklődésünk is van, valamint megfog a maga egyediségével a mai napig. Persze én nem erőltethetem, ha nem szeretné, de legbelül akkor is szeretem és sose fogom elfelejteni őt.


23/F 17/L



2019. nov. 5. 18:14
 1/2 anonim válasza:

Szerintem ha tényleg megvan köztetek a lelki kapcsolat, akkor előbb utóbb ő is rá fog ébredni, hogy csak te "kellesz" neki. Csak lehet, hogy fél ilyen fiatalon elköteleződni. Mármint, gondolj csak bele a helyzetébe, nem lehet, hogy fél attól, hogy ha most veled tartós kapcsolatba kerül akkor azzal úgymond elveszti a fiatalságát. Mármint ilyen korban a legtöbb gondolatunk még a hétköznapi dolgokon, bulikon, stb... jár, és megijedünk (bocsi a többesszámért, lehet hogy mások nem így vannak ezzel), ha valami "komoly" alakul, amiből akár házasság is lehet, mert még nem tapasztaltunk sokat, és félünk elköteleződni.

A másik eset viszont az, hogy tényleg nem tetszel neki, ez esetben szerintem próbáld meg elengedni, és próbálj valaki mást keresni, hidd el, lehet hogy fogsz találni olyat, akivel lesztek annyira jóban, ha nem mégjobban mint ezzel a lánnyal

Remélem tudtam segíteni

2019. nov. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

sajnos ezen csal az ido fog segiteni vagy ha masnak van ötlete szívesen fogadom mert nekem se megy.

18l

2019. nov. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!