Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan ismerjem meg jobban?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Instantsoup kérdése:

Hogyan ismerjem meg jobban?

Figyelt kérdés

Van egy fiú évfolyamtársam és már majdnem 1 éve úgy érzem, hogy tetszik...nagyon. Egyáltalán nem beszéltünk sokat egymással, de nincs bátorságom hozzászolni, mert nagyon lenéző társaságban van. Pedig egy nagyon szimpatikus srácc és szívesen megismerném. Sajnos évvégén máshova megy suliba és addig szeretném,ha közelebb állnánk egymáshoz.:<

Van valakinek valami hatásos ötlete, vagy sztoria amiből bátorságot meríthetek?



2019. nov. 5. 19:18
 1/2 anonim válasza:
Szerintem probáld meg szociális médián elérned vagy megtudni a telefon számát. Kérlek ne halaszd az időt mert késő lehet bevallanod amit érzel iránta. Mindig a bátorság a lényeg mert igy legalább megprobáltad.
2019. nov. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Próbálj vele kettesbe maradni és kicsit elbeszélgetni vele.

Vagy írjál rá ... (nem tudom most mi éppen a divatos de azon) és próbálj beszélgetést kezdeményezni.

Biztos van ami érdekel téged benne. Kérdezz rá és beszélgessetek. Én volt hogy elgondolkodtató kérdésekről elmélkedtem még kezdetben a barátnőmmel mikor még nem jöttünk össze. Próbálj közös pontot keresni vele.

Elmenni valahova együtt nem kell egyből kettesben de azért azt se árt.


De ismerek olyat aki utolsó évük utáni nyáron (már mint úgy utolsó hogy utána más sulikba mentek tovább) ismerte be a barátnőjének (akkor még nem volt az) hogy szereti vagy hogy tetszik neki nem tudom és akkor derült ki hogy a lány is úgy érzett iránta.

Fölöslegesen titkolóztak évekig.

2019. nov. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!