Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A problémám az lenne hogy nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A problémám az lenne hogy nem tudom eldönteni hogy valóban bejöttem e a kiszemeltemnek? 16/F Egy nagyon hosszú történetről van szó de megpróbálom összefoglalni.

Figyelt kérdés
Na szóval belezúgtam az osztálytársamba és úgy vettem észre hogy viszonzott a dolog mivel felfigyeltem rengeteg apróbb jelre ami arra utalhat hogy bejövök neki. Végül nagynehezen legyőztem a félelmemet és beszélgettem vele egy keveset, megfogtam a kezét és kihívtam táncolni. Nem mert kijonni mert alapból visszahuzodobb felosebb lány. Masnap is beszélgettünk egy keveset de nagyon zavarban volt. Suli után pedig ódákat menni a legjobb baratomhoz kérdezni valamit de az utolsó pillanatban megijedt és elment. A haverom egyből raerzett h valszeg rólam akart kérdezni valamit. Másnap volt egy rendezvény amin ott volt egy másik barátom akiről tudták h közel áll hozzám és egyszerűen megkerdeztek tőle hogy bejön e nekem. Ő kitálalt és visszakerdezett hogy viszonzott e dolog amire csak zavarba jött és nem válaszolt semmit. A kínos szituáciobol a barátnője mentette ki azzal hogy neki nme kell senki és hogy osztálytarssal amugysem. A haverom ezután felhivott hogy nem valami jó a helyzet és hogy szerinte inkább hagyjam. Így is tettem sajnos. Mondhatni úgy tettem mintha nem is ismernem ami nagyon szarul eshetett neki. Vegul a legjobb barátom írt rá h mi a véleménye rólam e sehogy osszejonnel e velem. Először felhoztam az osztálytarsas dolgot utána pedig hogy szerinte ez már elbaszódott és hogy erőltetett lenne hogyha osszejonnenk. Ezután suliban mentem oda hozzá tisztázni a dolgokat és végül elhivtam lényegében randizni. Mondta h szívesen eljon baráti szinten. Ettől én teljesen KO-T kaptam és lényegében egy koszonessel otthagytam nagyon osszezavarodtam. Miután rajottem (1 héttel később) hogy igazából ezt ő is randinak szánta volna nagyon megbantan amit tettem és újból odamentem hozzá h állna meg ez a dolog viszont már azt mondta először h nem tudja utána pedig visszautasította. Utána viszont 1 nappal később láttam rajta h mintha banna a dolgot és beszélni szeretne velem viszont nem mertem semmit sem mondani azóta pedig pikkel rám. Nagyon sok részletet kihagynám de nagyjából ennyi. Nem tudom eldönteni hogy most tényleg bejottem e neki vagy csak rosszul láttam a dolgokat? És ha igen akkor esetleg valamilyen tipp taktika h mit tehetnek?

2019. nov. 5. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kellet volna ebbe a dologba a barátokat ennyire bevonni. Nem volt az sem helyes hogy a lány a te barátodnál kérdezősködött illetve az ő barátnőjének sem kellett volna beleszólni ebbe a dologba. Szerintem ez a dolog a félreértések meg ezek miatt a hülye szituk miatt alakult így. Te megpróbáltad de ha elutasított nem igazan tudsz mit tenni.
2019. nov. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt én is így gondolom hogy nem kellett volna a barátnőit ennyire belevonni, de szeretett volna biztosra menni a dologban nem szerette volna hogy csalódás érje amit meg is értek. Egyedül amiatt sajnálom a dolgot hogy bejöttünk egymásnak sokak szerint össze is illetünk volna mégis így végződött. És mostmár nem is látom a korábban említett "jeleket" csak néha egy-egy megvető pillantás amiből az jön le hogy engem hibáztat mindenért. Talán annyit tudok tenni hogy megpróbálok vele beszélgetni mint osztalytárs az osztály társal és meglátom hogy alakul. Abban bízok hogy esetleg újból fellángolnanak benne az érzelmek.
2019. nov. 5. 22:52
 3/3 A kérdező kommentje:
Viszont abban sem vagyok 100% biztos hogy tényleg bejottem e neki. Lehet hogy csak bebeszelem magamnak az egészet és ezért vagyok kíváncsi külső emberek véleményére ezzel kapcsolatban. Mert lehet hogy tényleg nem akart többet baratsagnal csak ez így félreérthetően jött le nekem.
2019. nov. 6. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!