Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megcsaltam a barátnőmet....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátnőmet. Mehet ez így tovább?

Figyelt kérdés
Megcsaltam előző héten a barátnőmet és nagyon megbántam. Elmentünk iszogatni egy lány ismerősömmel és hát megtörténtek olyan dolgok amiknek nem kellett volna, hogy megtörténjen. Nagyon szeretem a mostani barátnőmet és nem akarom elveszíteni. Talán jobban tenném ha nem mondanám el? Tanácstalan vagyok. Kérlek segitsetek.

2019. nov. 6. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Mondd el, nem jó ha hazugságban marad. Mondd el azt is neki, hogy megbántad, szereted és soha többé nem történik meg. Ha angyali lelke van és megbocsát, akkor pedig szedd össze magad és tényleg ne történjen meg megint.
2019. nov. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
+1 az egyesnek, férfi módjára mondd el neki mi a helyzet
2019. nov. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, holnap elmondom neki.
2019. nov. 6. 19:25
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csori csaj :/ összefog törni :( csak csók volt ? Vagy más is ?
2019. nov. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha megcsalni megtudtad, elmondani is elfogod tudni. Viseld a következményeit, nagy valszeg szakítani fogtok. Már mint ha valaki ezt megcsinálná velem arra mehetne amerre láthat. Ha megbocsájt ne csinálj ilyet vele sem senkivel.
2019. nov. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi lett a vége?
2019. nov. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tippelj.
2019. nov. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hülye köcsög vag
2019. nov. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!