Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Viszonzatlan szerelem. Miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krómgyűrű kérdése:

Viszonzatlan szerelem. Miért nem tudom elfelejteni? 19/F

Figyelt kérdés

Másfél éve találkoztam egy lánnyal, akit azóta nem tudok elfelejteni.

Gyakran találkoztunk, szinte minden nap az iskola miatt. Próbálkoztam nála, nem is egyszer, de egyszer sem sikerült közeli kapcsolatba lépni vele, mert bátortalan és gyáva voltam, hogy megszólítsam.

Persze volt olyan alkalom, amikor a lány is adott "jeleket", hogy próbálkozzak, de akkor is csődöt mondtam:(

Ekkor szerintem végleg feladta és azóta megint fittyet hányt rám.


Már több, mint fél éve nem láttam a lányt és a kapcsolatot sem tartom vele, mert letiltott közösségi oldalakról.

Szerintem már barátja is akadt.


Úgy érzem, hogy egy viszonzatlan szerelembe estem.

De a mai napig nem tudom elfelejteni, iskolában, otthon, baráti körökben is csak ő jár a fejemben.

Tudom, nem lenne szabad gondolnom rá, nem is szeretnék, de attól félek, hogy ettől már nem fogok megszabadulni.

Lehet, az idő segítene, de másfél éve is ugyanezt éreztem, mint most. Tehát semmit sem segített az elmúlt sok-sok hónap.


Mit tegyek? Hova meneküljek ez elől?

Szinte már kínzásként érzem az egészet, ami velem történik manapság..


Próbáltam már társaságokba eljárni, és igaz, jól éreztem magam, de ez csak pár órán át tartott.



2019. nov. 6. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A barátaiddal beszéltél erről? Lehet, ha kibeszéled magadból egy kicsit segít.

Próbálj ismerkedni más lányokkal, hátha valamelyik miatt el tudod felejteni.

2019. nov. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem beszéltem erről senkinek. Még a szüleimnek sem:/

Egy barátomnak kezdtem el mesélni, de őt nem igazán érdekelte és témát váltott..


Most csak tiszta lány osztálytársaim vannak, de ettől még rosszabb lett:/ Egy olyan lány sincs, mint ő. Az osztálytársaimról meg ne is beszéljünk, köszönésen kívül nem nagyon beszélek velük.

2019. nov. 6. 22:07
 3/11 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

Nagyon sajnálom. Foglald el magad akkor. Sportolj, művelődj, filmezz, sorozatozz, bármi csak le legyél foglalva, mert akkor nincs időd rá gondolni.

Kitartás ❤️

2019. nov. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséged!

Szabadidőm hiányában nem sok időm akad filmezni, de néha megnézek 1-2 akciófilmet.

Motorozni szoktam, de sajnos lejárt a szezonja:/

Egyébként motorozás közben is ez volt, mint amit a kérdésben írtam, hogy ideig-óráig jó volt, de aztán vissza az egész...

2019. nov. 6. 22:12
 5/11 anonim ***** válasza:
59%

#1 vagyok

Akkor itt van még egy megoldás:

Ezt az egyik ismerősöm mondta.


1. Írd rá az illető nevét egy wc papírra.

2. Tépd szét.

3. Húzd le a wcn.


Bocsi, ha ezzel nem segítettem sokat.

De valószínűleg, ha a lány letiltott és barátja van, legjobb lenne elengedni.

2019. nov. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Ismerõs az érzés... velem hasonló volt, én sem mertem nagyon elmondani neki az érzéseimet, alapból elég jóban voltunk, mindennap beszélgettünk, majdnem lett is belõle valami de egyik napról a másikra tiltott minden felületen mindenféle ok nélkül. Az anyjával egyszer találkoztam, kb úgy nézett rám mint egy gyilkosra... és ha ez nem lenne elég, az egyik legjobb barátommal jött össze. Hát nem is kell elmondanom hogy fél évig mit éltem át, azóta 90%-ban elfelejtettem de ritkán van olyan nap hogy, eszembe jut,ránézek instán és teljesen magam alá esek. Próbáld meg azonnal elfelejteni mert hidd el nekem nagyon rossz lesz utána, tapasztalatból mondom. Fõleg az a tudat hogy blockolt a nagy semmiért. De azóta rájöttem hogy rengeteg lány van, nem csak Õ! Fel a fejjel, minden rendben lesz és találsz magadnak nála 100x jobbat! Nem érdemel meg téged fõleg ha egy ilyen alattomos módon tiltott! Kitartást!:)

17/F

2019. nov. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

#3: Majd kipróbálom ezt az ötletet, kíváncsi vagyok. :)


Utolsónak: kicsit irigyellek, hogy "csak" fél év kellett neked ahhoz, hogy elfelejtsd az általad szeretett lányt.

Nem tudom, miért, de én még most se tudom elengedni...

Ezzel én is vígasztaltam magam, hogy rengeteg lány van még, biztos el fog jönni az igazi, de még ha meg is találom, akkor bennem lesz a tudat, hogy volt ez a lány is, akit tényleg szerettem és ez bánt. Remélem érthetően írtam le.


A többi lány meg nem tud megfogni, akiket ismerek, az mind az a tipikus plázacica, sminkelik magukat,stb,stb..

Már azt sem tudom eldönteni, hogy melyik lány 15 vagy 20 éves..

2019. nov. 7. 15:40
 8/11 anonim válasza:
Ismerkedj járj el kicsit otthonról barátokkal. Ellehet felejteni egy viszonzatlan szerelmet csak van hogy idő kell neki vagy egy új lány hogy tovább lépj. Hasonló volt velem is. És egy új lány miatt eltudtam felejteni a előzőt.
2019. nov. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sajnálom az ilyen srácokat, mert biztos rendesek vagytok és nagyon tudtok szeretni.

Kitartást fiúk. ❤️

2019. nov. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Éreztem már hasonlót, csak a másik oldalról... Nekem nagyjából 2 évbe telt feldolgoznom, hogy nem érdeklem és le kell mondanom róla. Az elején iszonyúan fájt, sokat sírtam, szenvedtem lelkileg, de aztán elengedtem. Próbálok arra gondolni, hogy annyi fiú van még a világon, biztosan lesz sokkal jobb is, nem éri meg bánkódni miatta.
2019. nov. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!