Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért mondja, hogyha nyilvános...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja, hogyha nyilvánosan pizsamában kimegyek jár majd velem? Gúnyolódni akar a csaj? 😓 (még részletezem)

Figyelt kérdés

Úgy kezdődött, hogy mindig vadul stírőlt meg bámult engem.

Amikor odamentem leüvöltötte a fejemet.


Aztáb a cipőimet bézte folyton.

Egyszer az egyiket leöntötte kólával és azt mondta azért mert nem áll jól nekem.

Ez aranyos volt😄


Aztán néha beszélgetünk. Ő nem szuperhős rajongó, de a sorozatokat nézi mert sok benne a 17-as jelenet.


Mindig kihívásokat kapok.

Csengessel be a szomszédokhoz és mondjam azt meghoztam a pizzát.

Ezekért néha kapok 1-1 puszit.


Egyszer megfogta a kezemet de aznap összevesztünk és azt mondta véletlen volt.


Szeretnék vele járni. Azt mondta vegyem fel a pizsamát és papucsot és ad egy esélyt.

Nos??

Mi legyen? Aki mer az nyer nem?😅😅


2019. nov. 8. 22:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Szivat a lány. Ha szeretne, nem csinálna ilyeneket, legalábbis érzelmileg nagyon sérült lehet, ez nem normális. Lány vagyok, és tisztelem a fiúkat, nem játszadozok velük mint egy darab ronggyal.
2019. nov. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Csak szórakozik veled a lány, ha komolyan akarna veled járni akkor nem így viselkedne. Tudja hogy bejön neked és csak jót szórakozik rajtad. Én a te helyedben nem foglalkoznék vele.
2019. nov. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Haverjaim is ezt mondják, bár nincs sok ezért is tettem fel a kérdést.


Eddig poénos volt de ez már sok lenne.

Nem tudom elképzelni, hogy a város főutcáján így végigmenjek...

2019. nov. 8. 22:37
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne is tedd meg, a lány meg a barátnői csak jót röhögnének rajtad és ugyanúgy le lennél tojva mint előtte.
2019. nov. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Hm. Nos akkor vegyél fel egy hétköznapi ruhát. Mivel az embernek az a pizsamája amiben alszik, én sem komplett pizsamában alszok, hanem ami kényelmes szóval ez bármi lehet. És vegyél fel egy nem feltűnő papucsot.

Ezután mond meg neki, hogy te pedig nem foglalkozol vele addig amíg meztelenül nem rohangál a város főterén. Ha megcsinálja akkor átgondolod.

De egyébként ha valós kérdés akkor csak megaláz.

2019. nov. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Ez nem rossz ötlet csak nem épp nyár tombol amúgysem.

Már túl sok mindent megcsináltam neki és mindig csak lejjebb jutottam.


1. porcukor orrba felszippantása

2. a kocsikban lévő öngyújtó kipróbálása tényleg működik e

3. mélyhűtőben bal kézfejem 5 percig (jól rajzolok emiatt)

4. nyers tészta evése és fahéjat is ennem kell magában

5. romlott joghurt megevése

6. moziban is bujkáltam de azt szerencsére megúsztam

7. rappelnem kellett mikor kihívtak törin felelni...szerencsére tanár bír így megúsztam...


Mindenve belevisz😦😟😞

2019. nov. 8. 22:50
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak hülyét csinál belőled, a helyedben minél hamarabb felhagynék a “kihívásai” teljesítésével.
2019. nov. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de ennyi hülyeséget megcsinalni valakiért. Már az elején látszik hogy csak szórakozásból kért meg ezekre. Szerintem maradj minél távolabb ettől a csajtól.
2019. nov. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

*2. Az öngyújtót persze az ujjamon.


Utolsó.

Igazad van, mert eleinte poénos volt de egyre durvábbakatkér és mindig videóra is veszi.

Arra esküszik csak ő nézi...de néha a barátnői is csak röhögnek rajtam spontán

2019. nov. 8. 22:59
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Inkább hanyagold a csajt és növeszz tököt tesó! Senkinek nem szabad engedni, hogy megalázzon, de te örömmel mész tátott szájjal a fszerdőbe, szerinted így mennyi önbizalmat gyűjtesz ahhoz, hogy ha később jön egy NORMÁLIS lány, tudj majd kezdeni valamit a helyzettel?
2019. nov. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!