Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hadjam annyiban a lányt vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oksaa708 kérdése:

Hadjam annyiban a lányt vagy ne? Ha igen akkor még is hogyan?

Figyelt kérdés

Bocsánat hosszú egy kicsit...


Már lassan fél éve nem beszéltem egy lánnyal akivel eleinte nagyon jól el voltunk...

A háttér sztori annyi hogy egyszer láttam hogy egy lány akit reggelente látok a buszon az bejelölt facebook-on én pedig vissza jelöltem és ráírtam nagyon élveztük mindketten a beszélgetést mert megszakítás nélkül 12óra hosszát beszéltünk messengeren. Másnap reggel együtt mentünk suliba és onnantól kezdve együtt utaztunk oda vissza amikor nem együtt voltunk akkor telefonon beszélgettünk...viszont amikor elmondtam neki hogy nem átlagos a számomra akkor hirtelen pár napra rá azt írta hogy nem akar velem sem találkozni sem beszélni többet!

Ez engem teljesen összetört mert én azt hittem hogy van esélyem nála... Szóval nagyon megbántott de valamiért én még mindig nem tudom elfelejteni,szeretem ugyan úgy és egész nap reggeltől estig ő jár a fejemben!

Mi tévő legyek?

Kérlek segítsetek!

Előre is köszönöm!



2019. nov. 8. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:
beszéld meg vele a dolgot. hívd el valahova. tisztázzátok a dolgot, úgy a legjobb.
2019. nov. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ha megmondtad neki hogy mit érzel és ő leterelt, az elég egyértelmű hogy nem szeretne tőled semmit.
2019. nov. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mielőtt csajoznál, gyúrj rá a helyesírásra. :D
2019. nov. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
HADJAD
2019. nov. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!