Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha van 2 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szénás peti kérdése:

Mit tegyek ha van 2 éves kapcsolatom és bejön egy másik lány?

Figyelt kérdés

Hello.

Az lenne a kerédésem hogy mit tegyek ha bejön az életembe még egy olyan lány aki bejön. De a mostani barátnőmet is szeretem. Nem tudnak semmit csak ti amit most írok. Meg mondjam a 3. félnek hogy mit érzek? tudja hogy van barátnőm. Trollok off pls.



2019. nov. 9. 03:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ökölszabály: ha bele tudsz szeretni egy másodikba, akkor már nem szereted az elsőt.
2019. nov. 9. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igaza van az #1-nek. Ha tényleg szereted a barátnődet,akkor nem jönne be a másik lány.
2019. nov. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Válaszd a 2. lányt és szakíts a barátnőddel mert ezek alapján már nem szereted igazán csak megszokásból vagy mellette
2019. nov. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%
Nekem általában a fél 6 os villamos bejön.Mit tegyek?
2019. nov. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A te esetedben mérlegelned kell, hogy mennyire szereted a mostani barátnődet. Le tudnál vele e élni egy életet vagy érzed, hogy nem ő az igazi. Ha nem akkor érdemes elgondolkoznod a mostani kapcsolatodon. Azonabn döntésedért vállalj felelősséget, hogy nem lessz vissza út ha a másikat választod, illetve ha a mostanival maradsz. Ezekre a kérdésekre nincs jó válasz, azt csak mindenki sajátmaga tudhatja mi lenne neki a legjobb.
2019. nov. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez nagyon ismerős.. Ebben az esetben én vagyok az a lány, aki bejön a másiknak. Az a helyzet, hogy egy csávóval (aki már egy ideje tetszik) amikor egy társaságba kerültem vele, az első perctől kezdve látszott hogy bejövök neki. Úgy viselkedett velem hogy kicsit közeledett, kérdezgetett, kereste a társaságom szóval már ismerkedésbe ment át. Rám is írt meg minden. Erre kiderült hogy barátnője van. De ugyanúgy viselkedett velem. Ráadásul nem egóból, de én jobb vagyok annál a lánynál akivel van. Aztán végülis gondolom mégiscsak a barátnője mellett döntött mert már észre sem vesz.

Volt egy másik eset is, egy fiúval akinek szintén barátnője volt, barátságnak indult az egész aztán mondta hogy neki ez így nehéz mert k*rvára bejövök. És aztán megcsókolt, többet is akart meg ilyenek.

Ezt a dolgot egyik esetbe se tudtam hova tenni.. Ha valakinek barátnője van és elv szereti meg stb, akkor az nem hesszelget mást, nem foglalkozik más csajjal meg semmi.

De amúgy ezek is rámutatnak hogy tényleg van ilyen és simán lehetséges. Ha kapcsolatban vagy, és mégis megfog valaki más, akkor nem kérdés kinél a helyed. A legjobb nem mindig akkor jön amikor várná az ember.. De tényleg, ha van valakid és mégis meg tud fogni egy másik, akkor ott már rég nem jó valami azzal akivel jelenleg vagy.

Ha úgy látod hogy nyitott feléd a másik lány, alakulgat és lehetne is valami belőle, akkor szerintem hagyd a mostanit. És beszélj vele hogy nem úgy érzel már..

2019. nov. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
51%
Nem értek egyet az előttem szólókkal. Erre szokták mondani, hogy "Nem vakságot fogadunk". Naná, hogy más emberek is "bejönnek", nem csak a saját párunk az, akiben meglátjuk/megérezzük azt a pluszt. Itt jön a döntés, hogy eldöntheted, hogy te csakazértis kiállsz a bnőd mellett, vagy elkezded magadban táplálni azt az érzést, hogy bejön a másik csaj, és ezáltal tönkreteszed a mostani kapcsolatodat. Bárkivel vagy, mindig lesznek olyan lányok, akik vmiért megfognak lelkileg/testileg,de ez nem jelenti azt, hogy nem jó a kapcsolatod. Akkor van baj, ha TÉNYLEG nem jó a kapcsolatod, és emiatt kezdesz el tekingetni más felé. De csak azért, mert észreveszel más lányokat, az nem jelenti azt, h nem szereted a bnődet. Pláne, hogy a másik lányt ha megismernéd, simán lehet, h csomó tulajdonságban nem passzolnátok. Tehát nem elég csak a "plusz" ("kémia"), kell a sok-sok racionális ok is, ami miatt együtt tudsz/szeretsz lenni valakivel.
2019. nov. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. KEDVESEK VAGYTOK.
2020. jan. 15. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!