Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Baj, ha nem vagyok annyira...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha nem vagyok annyira szerelmes a jelenlegi barátomba, mint az elsőbe?

Figyelt kérdés
Az első barátommal 2 évig voltunk együtt (16 eves korunkig) és most van egy másik barátom, akivel nemrég jöttem össze, (17 évesen) de nem érzem azt, hogy annyira szerelmes lennék, mint először. Nagyon szeretem őt, és sokkal jobban bánik velem, mint az exem, sokkal jobb a kapcsolatunk is, de mégsem érzem, azt, mint amikor az exemmel voltam. Ez baj?

2019. nov. 9. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen
2019. nov. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Mi az amit nem érzel itt és az előzővel éreztél? Egyébként a szerelem nem mindig azonnal jön.
2019. nov. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Érzem a szerelmet, és hogy nem akarom elveszíteni, szeretem mindenét. Csak nem olyan erősen.
2019. nov. 9. 18:31
 4/9 anonim válasza:
100%
Ha szerelmes vagy, ez az érzés még erősödhet a közös élmények által vagy ahogy jobban megismered. Kívánom, hogy így legyen.
2019. nov. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha ez nagyon sokáig tartana,akkor ne húzd sokáig a dolgot.

És a legfontosabb: Eszedbe ne jusson vissza menni az exedhez.

2019. nov. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Exemmel mar lassan 1 eve nem vagyunk egyutt, es egyaltalan nem erzek iránta már semmit. A jelenlegi barátommal 1 hónapja vagyunk csak együtt. De exemnél is az volt a helyzet, hogy egy idő elteltével sokkal jobban szerettem mint az elején.
2019. nov. 9. 22:11
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Mondjuk, nekem nem baj.
2019. nov. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Csináljátok közös programokat beszélgesetek sokat erősödni fog a kapcsolatotok
2019. nov. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
IGEN.
2019. dec. 22. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!