Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Baj, ha nem vagyok annyira szerelmes a jelenlegi barátomba, mint az elsőbe?

Az első barátommal 2 évig voltunk együtt (16 eves korunkig) és most van egy másik barátom, akivel nemrég jöttem össze, (17 évesen) de nem érzem azt, hogy annyira szerelmes lennék, mint először. Nagyon szeretem őt, és sokkal jobban bánik velem, mint az exem, sokkal jobb a kapcsolatunk is, de mégsem érzem, azt, mint amikor az exemmel voltam. Ez baj?

Keress kérdéseket hasonló témákban: szerelem, első szerelem, ex

nov. 9. 13:57  Privát üzenet  

A válaszok
Igen

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont nov. 9. 14:52 Privát üzenet
Mi az amit nem érzel itt és az előzővel éreztél? Egyébként a szerelem nem mindig azonnal jön.

# 2/8Időpont nov. 9. 15:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Érzem a szerelmet, és hogy nem akarom elveszíteni, szeretem mindenét. Csak nem olyan erősen.

# 3/8Időpont nov. 9. 18:31 Privát üzenet
Ha szerelmes vagy, ez az érzés még erősödhet a közös élmények által vagy ahogy jobban megismered. Kívánom, hogy így legyen.

# 4/8Időpont nov. 9. 19:07 Privát üzenet

Ha ez nagyon sokáig tartana,akkor ne húzd sokáig a dolgot.

És a legfontosabb: Eszedbe ne jusson vissza menni az exedhez.

# 5/8Időpont nov. 9. 21:23 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Exemmel mar lassan 1 eve nem vagyunk egyutt, es egyaltalan nem erzek iránta már semmit. A jelenlegi barátommal 1 hónapja vagyunk csak együtt. De exemnél is az volt a helyzet, hogy egy idő elteltével sokkal jobban szerettem mint az elején.

# 6/8Időpont nov. 9. 22:11 Privát üzenet
Mondjuk, nekem nem baj.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont nov. 9. 22:14 Privát üzenet
Csináljátok közös programokat beszélgesetek sokat erősödni fog a kapcsolatotok

# 8/8Időpont nov. 12. 07:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi volt az a pont, amikor rájöttél, hogy szerelmes vagy valakibe? Mit éreztél?
Miért van az, hogyha valakiről tudom hogy szerelmes belém, abba én is beleszeretek, pedig nem is tetszik?
Mostohatestvér szerelmes lesz egymásban összevesznek szerintek nem ciki ha hallják szüleik?
Szerelmes vagyok a lány barátomba? 16/F (Többi lent)
A volt férjem fejét telebeszéli a jelenlegi barátnője, ő meg most olyan szerelmes, hogy még a kútba is utána ugrana. Hogyan próbáljam megbeszélni vele/velük a dolgokat?
16 éves lány vagyok! Hihetetlenül szerelmes vagyok a jelenlegi barátomba, és valahogy mindig felhozom hogy kis idő mulva mennyire szeretnék tőle kisbabát! Nagyon korai ez a gondolat még ugye?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!