Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Mit jelent ha beharapja a száját miközben engem néz?

Nagyon bejön egy fiú és az egyik barátnőm azt mondta hogy ahányszor rámnéz harapdálja a száját, és már én is többször észrevettem.

Keress kérdéseket hasonló témákban: szerelem, tini, fiú, lány

nov. 9. 16:27  Privát üzenet  

A válaszok
Nemmondommeeeeg nevű felhasználó válasza:

Felizgul

A válasz 87%-ban hasznosnak tűnik.
# 1/6Időpont nov. 9. 17:12 Privát üzenet
Szerintem azt hogy zavarba van

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont nov. 9. 19:04 Privát üzenet
Bejössz neki, emiatt kicsit zavarban érzi magát a társaságodban. Adj neki jeleket, hogy tetszik neked, és biztosan fog lépni! :)

A válasz 79%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont nov. 9. 19:09 Privát üzenet
Nekem remegett a szám, amikor ideges voltam a közelében, ezért szoktam harapdálni...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont nov. 9. 19:54 Privát üzenet
Szent Ember nevű felhasználó válasza:

Zavarban van. Adj jeleket.

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont nov. 10. 06:48 Privát üzenet
Többi válaszolóval egyetértve valószínüleg bejössz neki és zavarban van, beszélgess vele meg küldj neki jeleket.

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont nov. 10. 11:26 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért nem érdemelhetek meg az élettöl egy olyan lányt aki viszont tudna szeretni miközben másnak adott a lehetőség?
Évnyitón az osztályunk a b-sek mellett volt (a fiú aki tetszik odajár). Miközben az ünnepség zajlott sokszor néztek ránk illetve hevesen gesztikuláltak. Majd mikor a srác rám és...
Szerintetek ha egy lány nem játszik a hajával miközben beszélget egy pasival akkor onnantól kezdve a pasi esélytelen nála?
Miért érzem azt, hogy az a lány az egyetlen, aki kell nekem és, hogy ő a tökéletes személy, miközben a tudat alattim azt mondja, hogy úgy is lesz még olyan személy akiről ezt fogom hinni?
Ha egy lány lesüti a szemét és nevetgél, miközben velem beszél, akkor vajon tetszem neki?
Miért döntött így, miközben meg az ellenkezőjét mutatja? (Hosszú)

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!