Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csak bekepzelem, vagy tényleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak bekepzelem, vagy tényleg jobban kedvel mint őt?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőmnek nagyon bejon egy srác akivel amúgy nem is beszélt soha, és én ezt azután tudtam meg, hogy egy délután beszélgettem a sráccal akiről azt hittem olyan mint a többi de pozitív irányban csalódtam és nagyon úgy tűnt hogy kedvel, ahogyan én is őt. Gyakran van hogy mikor a baráti társaságok a vagyok vagy csak nekem köszön, vagy csak a szemembe néz. Azt hiszem bejon a srác. És nem tudom jó ötlet e ha beszélgetek vele.

2019. nov. 9. 21:01
 1/3 anonim válasza:
Szerintem ha úgy érzed , hogy bejön akkor nyugodtan beszélgess vele de mindenképpen mondd el annak a barátnődnek akinek szintúgy tetszik. Most nem azt mondom , hogy kérd az engedéjét , hogy beszélhetsz e vele, mert akkor beszélsz vele amikor akarsz. Arra próbálok kilyukadni , hogy mondd meg neki , hogy érzel iránta valamit és ő is irántad. És ha nagyon “tetszik” és jól érzed vele magad mindenképpen beszélgessetek sokat:) !
2019. nov. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2019. nov. 9. 21:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Beszélgess a sráccal aztán ha tetszik a barátnőd meg fogja érteni szerintem ha normális és esetleg lesz valami a sráccal.
2019. nov. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!