Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért tetszik ez a lány annak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszik ez a lány annak ellenére, hogy nem is találkoztunk?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit Instagramon ismertem meg. Aminak hívják, kb. 22 éves, Székesfehérváron él vagy Budapesten él... nem tudom és igen izgalmas melója van: promóterként dolgozik Magyarországon és külföldön... talán (Ő hívta le a kedvenc DJ-met tavaly fellépni a bolgár tengerpartra). Amira nagyon irigy tudok lenni, hogy Ő sztárokkal bulizik meg hogy izgalmas élete van, de ennek ellenére nagyon bele lettem zúgva.

Egy valami közös bennünk: mindketten szeretjük DJ Yaminát és bár voltam a budapesti bulijain, még nem találkoztam Amival. Most nagyon szeretnék vele találkozni személyesen vele, nem pedig Instagramon és Facebookon beszélni vele. Ez a fajta kapcsolat nem jó. Nem ölelhetem, nem csókolhatom, nem érezhetem. Szeretnék vele randizni egy olyan helyen, amo Ő is szeret.


Szeretném a segítségeteket kérni, hogy mit tegyek azért, hogy Ami az enyém legyen, hol legyen az én első randim vele? Μit tegyek és mit nem egy randin?

És arra a kérdésre is akarok választ kapni, hogy miért zúgtam bele ennyire Amiba annak ellenére, hogy nem is találkoztunk?



2019. nov. 10. 16:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Talán azért zúgtál bele ennyire, mert ahogy írtad irigy vagy rá. Tetszik amit csinál, amit képvisel. Sokszor hallottam már olyanról hogy valaki olyanba lesz szerelmes aki olyan dolgot csinál amit ő akar, vagy éppen olyan ember amilyen ő is szeretne lenni. Mindenestre egy próbát megér a randi. Csak légy önmagad és meglátod működne e.
2019. nov. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!