Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek sok 20 év korkülön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Luca182 kérdése:

Szerintetek sok 20 év korkülönbség?

Figyelt kérdés

Őrülten szerelmes vagyok egy sracba akit több éve ismerek,20 évvel idősebb nálam, nyár ota szerelmes vagyok belé, és én is azt veszem eszre hogy ő is érez irántam valamit,folyamatosan ra gondolok és olyan szinten rosszul vagyok, hanyingerem van, szedulok,mintha egy görcs lenne a nyakamba és a hasamba .

És azon gondolkoztam az elmúlt napokban hogy el kellene mondanom neki talán megtudnám vele beszélni,csak nem tudom hogy reagálna.Igazabol a srac a korahoz képest (o idősebb) normális,kedves ,fiatalos,szeret bulizni,utazni(tehát nem ilyen visszahúzódó)

Igazabol annyit szeretnek kérdezni hogy ti mit tennétek? Elmondanátok neki? És hogyan? Tanácstalan vagyok most



2019. nov. 13. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy hány évesek vagytok először is. Ha ilyen jeleket produkálsz akkor lehet jó lenne megbeszélni ezt vele.
2019. nov. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is a nálam idősebb srácokat szeretem, de hidd el hogy ez nagyon is sok :(
2019. nov. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos a 20 év sok.
2019. nov. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nálunk működött,most is működhetne, de emberileg nem volt az igazi,nem a korkülönséggel volt baj. 43/F
2019. nov. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Lehet sok, de ha szeretjük egymást ,számít a kor? :/

Főleg ebben a században 😄

Nagyon sokaktól hallottam ,és olvastam itt az ilyen kérdéseket és latom hogy vannak olyanok akik közt 20-30 év van és mégis jól megvannak

2019. nov. 16. 11:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? 30 felett már talán elmegy, ha te 30 vagy ő meg 50, de alatta kb esélytelen. Oké, szeretitek egymást, de te sokat fogsz még változni, alakulni, ő meg csak öregebb lesz :/
2019. nov. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én 23 vagyok a férjem 40, nincs semmi probléma már 6 éve együtt vagyunk. És együtt élünk már a kezdetek óta.

Ja és 6 hónapos terhes vagyok Tőle :) minden csodás :)

2020. jan. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!