Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk ti mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mit szólnátok, ha a volt lány osztálytársatok rátok irna? Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval amikor osztálytársak voltunk, akkor sem nagyon beszéltünk, de tetszettünk egymásnak. 5 éve ballagtunk. Azóta nem hallottam róla, és nem is ismerősöm. Viszont sokat gondolok rá, szívesen találkoznék vele. De nem tudom, mit gondolna hogy ennyi idő után rá irnék.

2019. nov. 13. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meglepődne és örülne!😄 F
2019. nov. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Volt ilyen tapasztalatom (mi sem nagyon beszéltünk a lánnyal), és mikir írt, örültem neki (nagyon). Bár nem találkoztunk, azóta is sokat beszélünk.


Szóval hajrá, írj neki. És esetleg ha nem ilyen random témával írsz neki, hanem elmondod, hogy sokat gondoltál rá, akkor szvsz kevesebb az esélye a negatív visszacsatolásnak.

Sok sikert!😉

2019. nov. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Örülnék neki. De az esetedben tudni kéne mit szeretnél tőle? Barátkozni, vagy esetleg többet? Mert mi van ha időközben összejött valakivel és dúl a szerelem? Szóval ha tényleg csak barátkoznál akkor hajrá, ha mást szeretnél akkor meg készülj fel lelkileg lehet boldog valaki mással.
2019. nov. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) igazából nem bánnám ha több lenne mint barátság. Jobban megszeretném ismerni, a 4 év alatt valahogy nem sikerült. Meg járt is az egyik osztálytársammal, szóval nem próbálkoztam anno.
2019. nov. 13. 20:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha, már nem tartod vele a kapcsolatot, nem ismered a barátait, rosszul nem jöhetsz ki belőle.
2019. nov. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Örülnék neki, de ő úgy sem fog írni!:(( túl félénk...20L
2019. nov. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
utolsó: szerintem irj rá, én is összeszedem magam, és ráirok a srácra :) remélem jól fog elsülni
2019. nov. 14. 22:20
 8/8 anonim válasza:
Mi történt? Írtál már?
2019. nov. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!