Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek érezhet irántam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érezhet irántam valamit legbelül?

Figyelt kérdés
Nagyon jó baráti viszonyban vagyok egy lánnyal, azonban ki is lett jelentve hogy nem szeretne kapcsolatot és én ezt tiszteletben is tartom. Taliztunk is már nem egyszer, és mikor találkozunk mindig mosolyog rám. Na most én bevallottam neki az érzéseimet, hogy én többet érzek valójában, de ő szóban próbál tartózkodni, azonban a jelek alapján mégiscsak kötődhet hozzám, mert a legutóbbi elköszönés előtt láttam rajta, hogy meg akart csókolni. Én még éreztem is vmi furcsa bizsergést ekkor, azonban nem tudtam eldönteni, hogy hirtelen fellángolásból volt mindez, vagy komolyan gondolta. Nyilván nem lett semmi komoly a végén, mert nem szerettem volna, hogy a barátságunk tönkremenjen ezáltal. Persze még fogok vele talizni, így még nincs veszve semmi. Rendszerint megöleljük egymást meg puszit adunk általában egymásnak, illetve a végén még a vállát megérintettem, ezáltal is kifejezve hogy kötődöm hozzá. De sajna nem egy városban lakunk, így nem mindig tudunk összefutni, de már 5 hónapja ismerjük egymást.

2019. nov. 14. 12:45
 1/1 Lazy Lover ***** válasza:
Igen csak fèlènk a csaj lèpj inkàbb te
2019. nov. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!