Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú aki tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki tetszik nekem, és el akarom mondani neki, de van barátnője. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátnője el fog menni 3 hét múlva az iskolából, és a vele folyton veszekszenek, szakítanak, kibékülnek.
2019. nov. 14. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva nem javasolnám, hogy elmondd, mert mindig van egy "ha" és egy "de".

HA ... elmondod neki, és válaszol neked 2 lehetőség van.

- 1 : elutasít (ezzel lelombozva téged)

- 2 : elfogadja és összejöttök

... és itt van a DE, mert hiányozhat neki az (ez esetbeni) exe és visszamegy hozzá, ami megint csak bukás


Mióta vannak együtt, mennyit veszekednek, milyen hamar békülnek ki? Sok a kérdés ...


Szerintem egy ilyen vitás esemény után közelíts hozzá, vígasztalásként, de ne mondd el neki hogy tetszik neked. Inkább kérdezd meg, hogy pl.: elkísérne e egy darabig hazafelé / suli után nem innátok vagy ennétek e valamit ... próbáld lassan, mert ha elhamarkodod, a rohanással nagyobbat koppanhatsz.


Mindenesetre sok sikert! :)

2019. nov. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl szép dolog, olyan pasira hajtani aki foglalt. Meg figyelj, gondolj bele... ha elhagyja miattad, akkor legközelebb téged is elhagy egy harmadikért. Hagyd azt a srácot szerintem. Ha jól sejtem 14-16 évesek lehettek. Annyi pasi van még, most élj. Most keresd a szerelmet. Hidd el nem éri meg várni egy olyanra akinek van valakije. Puszi
2019. nov. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne mondd el..lépj túl rajta.
2019. nov. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Végleg szakítottak. Most mit csináljak?
2019. nov. 24. 18:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még vele. Valószínűleg nem dolgozta fel a dolgot. Így mindent az exe miatt tenne. Lehet, hogy féltékennyé akarja majd tenni veled, vagy őt keresi majd benned. Fontold meg. Hány évesek vagytok?
2019. dec. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!