Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha csókolózás közben ezt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csókolózás közben ezt éreztem, akkor akivel csókoloztam ő is érezhette ugyanazt? Minek a jele?

Figyelt kérdés

Csókolóztam egy fiúval és az alhasamban éreztem ilyen fura feszülést, de olyan kellemes volt. Ilyen érzése neki is lehetett? Felállhatott neki? És ez a kívánás jele? Vagy mi?

Még nem volt senkink.


2019. nov. 14. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem a kérdés feltevésekor, te is nevettél.

Személytől függ, tudod.... személység, identitás, akkori kedv, érzelmek, stb..


Ha a magasságotokból adódóan az ő farka a te hasasd aljánál van, és kívülről érezted a kellemes érzést, felálhatott neki..


Az, hogy egy fiú azt mondja, hogy "nem volt senkim" nem biztos, hogy igaz.


Hány évesek vagytok??

2019. nov. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Sziaa! Huu nekem is van neha ilyen es en sem ertettem. Igazabol most sem ertem, de oszinten, orulok hogy ez nem csak nalam letezo jelenseg:D Kinos volt, de en megkerdeztem a sracot hogy o is erez e valamit a hasaban😂 arra jutottunk, hogy en ezt akkor ereztem, mikor intenzivebb lett a csokolozas. Ilyenkor azt erzed hogy hooooly shit, es a hormonjaid megbolondulnak. Es igen, ez a kivanas jele, ekkor valoszinuleg neki meg felall, mert egymasra vagytok hangolodva. Remelem valamennyit tudtam segiteni vagy valami:)
2019. nov. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
Ezt úgy hívják hogy "pillangók" élvezted a helyzetet és a tested így reagált. Én is éreztem ilyet,van mikor most is
2019. nov. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ohh, örülök neki, és olyan jó volt 😀

Nekem nem volt kínos sőt szeretném minnél hamarabb ujra érezni vele.

Nem kívülről éreztem, hanem belül volt jo, kellemes.

2019. nov. 14. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!