Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan írjak rá arra a fiúra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá arra a fiúra akinek lehet tetszem?

Figyelt kérdés
Egyszer egy bandával mentünk bulizni és onnan ismerem (ez több, mint egy éve volt).Azóta tetszett bár volt egy kapcsolatom addig de már annak vége. Követjük egymást instán és egy pénteki buliban tettem ki egy sztorit amire reagált emojival. Sajnos nem sokat, de írtunk, megemlítette, hogy szép alakom van. A beszélgetés befejeződött és nem tudom mit tegyek, hogy újra, talán most egy hosszabb beszélgetést tudjak (ha nekem is kell) kezdeményezni? Snapezünk is, van amikor replayeli, minél hamarabb megnézi a snapjeim stb. Talán küldhetnék olyat amire válaszolna? Vannak közös tulajdonásaink,hoobyk mint például mindketten szeretünk síelni, kosarazni, utazni és a kedvenc kocsimárkánk is egyezik. Sajnos ennyit tudok róla de hogyan vegyem rá, hogy írjon nekem? Mit küldhetnék snapen mondjuk? Vagy hogyan írjak rá ha ő nem tenné? Nem akarom ezt a "Szia, mizu?" az annyira "lapos szöveg". Válaszokat előre köszönöm !!

2019. nov. 16. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy olyat posztolsz amire tudod hogy reagálni fog, vagy esetleg te is reagálhatsz a napjára ha már ő egyszer megtette.
2019. nov. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos sokat nem posztol/sztorizik szóval max a snapre de napi szinten max 1-2-őt küld
2019. nov. 16. 23:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy írj rá hogy: "szia!"

Itt a kérdés hogy miért szeretnél vele beszélgetni? Ő is tetszik neked, vagy tudod hogy te tetszel neki és csak azt szeretnéd hogy simogassa az egodat?

2019. nov. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!