Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most szerelmes lennék? 🤔

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szerelmes lennék? 🤔

Figyelt kérdés
Van egy fiu akit néha szoktam látni,összefutni vele. Facén nem is beszéltünk még egyáltalán de tetszik meg mindig rá gondolok és néha azt is érzem hogy szerelmes vagyok🤔 Szóval nem értem ez most mi? Vagy csak fellángolás lenne vagy hogy szokták mondani😃

2019. nov. 18. 01:27
 1/4 khniki válasza:
Hogy jön ez a szüléshez? :)
2019. nov. 18. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
de könnyen dobálóztok ezzel a szóval. Nem, úgy hogy látsz egy fiút néha az még nem szerelem, max vonzódsz hozzá testileg/szexuálisan. Ennyi. Nem is ismered. Nem beszélgettél át vele egy éjszakát. Nem vagy szerelmes.
2019. nov. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj ne mi mondjuk meg neked,hogy mitcsinálj ha ugyérzed hogy szerelmes❤ vagy akkor az vagy szerelem első látásra létezik ez nem csak egy fogalom.Ha facen nemis beszéltettek akkor beszélj vele személyesen sokkal meg hittebb...😀
2019. nov. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Te nem szerelmes vagy hanem fogyatékos.

Vagyis ha ezt a gyakorin kell meg kérdezned akkor sanszos hogy nem kicsit üt a fejed.

2021. júl. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!