Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nemtudom mit tegyek!? LÁNYOK...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom mit tegyek!? LÁNYOK Meg őrülök

Figyelt kérdés
Cink hogx 19 vagyok de 2 évet küzdöttem egx lányért szota nem nirok már ugyanúgy 😭LÁNYOK Meg őrülök valakiertde ő folyton arról beszél aki kell neki és egy jó barátom az a srácpedig tudom tudja hisz foxlton a ninvs jó alakom szövegeket modnja nekem ti lányok vágjátok ezt miről beszélek volt hogy napi 8 órán át bezseltem de az a baj többet érzek iránta de nem mondom el hisznekihaverom kell ugymond csak ő nem akar még kapcsolatot és nem tudom mit tegyek és hát igen lányokhoz fordulok mert félek egx oldalú a dolog ami biztos és barátként se leszha el mondanám
2019. nov. 18. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:
68%

Nyilván akkor már nem lenne barátság, de úgy jobb lenne ha nem lenne, mert könnyebb lenne túl lépni rajta.

Szóval szerintem minden kapcsolatot meg kéne szakítani vele.

2019. nov. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mondd el neki mert igy csak lezaratlan maraf ez az ugy.

Megkonnyebbulsz ha tudod hogy tudja es hidd el gondolkozni fog rajta ha meg ugy vana kkor tivabb kell lepned. De szerintem me tartsd semmikepp magadban ha nem is akar veled lenni legalabb beszeljetek meg.

2019. nov. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!