Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek így már tuti nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így már tuti nem tetszem neki?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány (nem tudja) és ma reggel amikor először mentem el előtte aznap akkor sugdolózott a barátnőjével, meg nevetett.Pedig szokott nézni néha meg szokta kedvelni a képeimet is.Meg a barátnője tegnap bekövetett.Szerintetek lehet hülyén nézek ki a szemében?

2019. nov. 18. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Ismered a barátnőjét? Igen? Akkor bármi lehet.

2. Ismered a barátnőjét? Nem? Akkor valószínűleg a csaj beszélt rólad neki. A pusmogás is erre utal.

2019. nov. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Kedves Fiatalember!

Szerintem ezek kifejezetten jó jelek. Nem szabad így csüggedni, kicsit több önbizalom és minden rendben lesz. Nagy mosoly és csak előre.

Hajrá! Én szorítok!

2019. nov. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

beszélj a barátnőjével, tudakozz hogy ő mit gondol rólad.

Az ilyen dolgok nem mennek vakon, szükséged van egy matchmakerre, vagy legalábbis egy közvetítőre

2019. nov. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Na mi történt? Amúgy ha Laci vagy akkor te is tetszel nekem :D
2020. máj. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!