Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem értem, mi ez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem, mi ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy srác, akit kb. 3-4 hónapja ismertem meg.

Nagyon bejött már akkor is, de most már rájöttem, hogy jóval többet érzek iránta.

Kavartunk párszor meg ilyenek, de ennél több nem volt.

Sokszor írt, hogy találkozzunk, nagyon kedves volt velem.

Vasárnap is találkoztam vele (egyik barátnőm is ott volt), és vele volt két lány, az egyiket ismertem, osztálytársa, a másikat nem.

Másnap rám írt az osztálytársa, hogy bejön a srácnak az a lány (mindenféle önteltség nélkül mondom, hogy az a lány nem volt szép), miközben tudtommal aznap találkoztak először.

A lány állítása szerint a srác nem jár iskolába, mert ezzel a lánnyal van, és totál becsicskult neki, ami nekem eléggé sántít, mert finoman szólva nagy a srác egója, nem egy csicskulós fajta.

Aztán ma az a lány aki állítolag bejö neki (es elvileg a lánynak is ő) kirakott my storyba egy képet amin egy lánnyal smárol (a lány).

Mondta az osztálytársa, hogy azt is elakarta intézni a srác, hogy velem ne beszéljen a lány (osztálytársa), amit nem igazán értek.

Aztán ma 2 barátja rám írt, a srácnak, hogy tényleg van-e csaja meg ilyenek. Mondtam, hogy nem tudom.

Gondoltam arra, hogy az osztálytársa elakarja távolítani mellőlem a srácot, mert látom rajta, hogy bejön neki, de sok olyat írt amiből arra következtetek, hogy nem kamuzik.

Teljesen tanácstalan vagyok, mert az előtti nap meg sokat beszéltem vele, most meg nem is ír.

Az egyik haverja azt mondta, hogy összejönne velem a srác, de nem igen vettem komolyan.

Szerintetek kamus a csaj? Meg míért írtak rám hárman azzal, hogy tudom-e hogy van-e barátnője, főleg az, hogy az a haverja is rám írt akiről tudom, hogy a srác neki elmondaná, ha lenne barátnője.

A válaszokat köszönöm előre is!!


2019. nov. 19. 21:16
 1/4 anonim válasza:
85%
Bocsi de ennek a szövegnek az olvasása közben agyrákot kaptam
2019. nov. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A felénél befejeztem az olvasást mert lefárasztott.
2019. nov. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
OooOOOoh JeeEEeeZzz!
2019. nov. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Wut?
2019. nov. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!