Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennetek ha ket fiu...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennetek ha ket fiu van jelen? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Van egy fiu akivel baratsagkent indultunk majd jott az jogy alcazva de tudtuk hogy mindketten tobbet akarun nem tortent semmi koztunk csak volt h buliba egyutt aludtunk majd kozben megismertem a jelenlegi parom aki nagyon jo hozzam egy ideig eszembe se jutott a masik fiu meg a kapcsolatom elejen de valahogy mindig ujra felmerul bennem es az van bennem h egyszer biztos egyutt leszunk meg es varom azt a pillanatot es tudom h o is akarna velem. De nem akarom megbantani a baratom mert nem tett semmi rosszat es soha nem tudok senkitol se elvalni ugy hogy azt en csinalom es nekem kellene szakitani. Nem tudom h csak bennem maradt a kivancsisag a masik fiu irant vagy mi van de baratom mellett sem mernem meg elkotelezni magam es fokent azert mert ugy erzem h masik mellett a helyen de a baratom is hianyozna. Ti mit tennetek? Tanacsok? Tapasztalat?

2019. nov. 20. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Szakíts és egy darabig maradj egyedül. Adj időt magadnak, hogy tisztán láss és érezz, ne maradj valakivel csak azért, mert nem akarsz te szakítani és ne ugorj rögtön egy másik kapcsolatba. Találd meg önmagad.
2019. nov. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

1. Tanulj meg központozással írni, szörnyű olvasni, amit írtál.

2. Csipkebokor vessző

3. Tégy, amit jónak látsz. Lehet, hogy most úgy hiszed, hogy tanács nélkül nem mész semmire, de később így sokkal többet tanulsz belőle, hogyha kitapasztalod. Egyszer élünk...

2019. nov. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyertelmuen szakits vele, ha igazan szeretned, akkor nem kacsintgatnal a masik fiu fele. Az erzeseidrol nem tehetsz, szerintem egyszerre nem lehet 2 fiu irant komoly erzelmeket erezni. Azert ne maradj a fiuval, mert nehez elvalnod emberketol....

Btw nem tudom ataerezni a helyzetet mert nem hogy ketto, de egy fiu sincs az eletemben😂😫

2019. nov. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja es hany eves vagy?
2019. nov. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
19
2019. nov. 20. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!