Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Volt valakinek, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt valakinek, hogy több hónap után szeretett bele a barátjába?

Figyelt kérdés

#kapcsolat #lelkitárs #érzelemmentes kapcsolat
2019. nov. 21. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. nov. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Több hónap nem volt, csak pár nap, max. 1 hét.
2019. nov. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos én is abban reménykedtem, hogy létezik ilyen amikor összejöttem az ex-barátommal. Az a helyzet, hogy nem következett be a dolog, és hiába jöttünk ki jól, meg passzoltunk egymáshoz, egy párkapcsolatnak vonzalom meg szenvedély nélkül nem sok értelme van... Négy hónap után szakítottunk is.

Én a helyedben nem várnék túl sokáig, hogy hátha, lehet, hogy egyszerűbb minél hamarabb befejezni inkább a dolgokat. De ha nem tudod még elengedni és reménykedsz, akkor adhatsz egy kis időt. Ha másra nem, legalább arra jó lesz, hogy megbizonyosodj róla, hogy helyes döntés lesz a szakítás.

2019. nov. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! :) Ugyanez a helyzet. Annyira nagyon szeretem, de mint embert, és nem mint férfit. :( És annyira félek, hogy nem találok olyat, aki ennyire megfelel nekem, és még a szerelem is megvan...
2019. nov. 27. 22:52
 5/5 anonim válasza:

Volt. Bár akkor már nem a tinikorosztályban voltam, bőven-bőven utána.

Mostmár a férjem.

Egy ideig csak időről időre összefutottunk közös társaságban. Kezdettől úgy éreztem, hogy mindig is ismertem. Elkezdtünk találkozgatni, és ennyire jókat és sokat még senkivel sem tudtam beszélgetni mint vele. Hetekig, talán még hónapban is mérhető, hogy csak mint emberrel találkozgattam vele, és szép lassan szerettem bele. Közel húsz éve vagyunk együtt, és azóta egy férfival sem találkoztam aki csak megközelítette volna őt számomra.

2019. dec. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!