Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bevalljam neki, hogy tetszik,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevalljam neki, hogy tetszik, akkor is, ha tudom, hogy el fog utasítani?

Figyelt kérdés

Egy ideje tetszik már nekem valaki, de szinte teljesen biztos vagyok benne, hogy ő nem gondol rám hasonlóképpen.

Egyszerűen már nem látom értelmét, hogy jelekre várjak, hogy esetleg hátha, próbáltam közeledni felé, de igazából nem nagyon működött semmi.

Így viszont hogyan tudnám lezárni magamban? Nem lenne egyszerűbb elmondani neki, hogy figyu, ez van, nem várom, hogy te is ezt érezd irántam, de egyszerűen muszáj kiadnom magamból?

18/l



2019. nov. 21. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Miből gondolod, hogy ő máshogy érez?

Mit kell tudni róla, ennyiből kevés bármit is leszűrni, bármit is tanácsolni!


Írd le a történetet!

2019. nov. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
36%
Nem tudom olvastad-e Leiner Laura SZJG sorozatát, de ha igen, akkor tudod hogy bármi lehetséges, ő is simán érezhet irántad valamit :D Mondd el neki, ha vissza utasít azzal csak ő fog rosszabbul járni.
2019. nov. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Szóval sulitársak vagyunk, és van pár közös óránk. Azelőtt is kicsit ismertük egymást, köszönőviszonyban voltunk, de igazából akkor tetszett meg, amikor ilyen sűrűn kezdtünk el találkozni. Eléggé szégyellős, csendes srác, szóval eleinte nem is vettem rossz néven, hogy kicsit passzívan veszi a közeledésemet, de már eltelt annyi idő, és igyekeztem annyira, hogy ha érdeklődne irántam, azt érezném.

Például csomószor írtam neki sulis dolgokkal kapcsolatban, amit amúgy másoktól is simán megkérdezhettem volna, de én csak azért is rá írtam, hogy hátha elindul majd valami convo egyszer csak. De ő mindig igazából csak a kérdésre válaszolt, aztán ha megdumáltuk a témát, nem hozott fel újabbat.

Szóval azt hiszem, ez egy elég vesztes ügy, és úgy érzem, hogy ha az is, legalább magamnak meg akarom könnyíteni a dolgokat.

2019. nov. 21. 22:59
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Istenem nehogy már SZJG-vel pedálozzunk. Ez kb olyan mintha azt mondanám: láttad a twilightot? Tök irreális egy vámpír meg egy csaj kapcsolata, de hát ott is házasság gyerek meg happy end lett, nálad is osszejohet!

Kedves kérdező! Tudom hogy milyen szar érzés, és bár én annak a híve vagyok hogy az idő mindent megold meg rakatnyi másik srác van még, ha te úgy gondolod hogy az segítene ha elmondanad az érzéseidet akkor hajrá. Én nem is merném megtenni, és ha még remenykedsz is, akkor is azt tudom ajánlani hogy készülj a legrosszabbra, akkor csak kellemesen tudsz csalódni.

2019. nov. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha jófej megérti, vagy ki tudja lehet hasonlóan érez mint te csak magyon bátortalan. Szóval ha rendes srác mondd el neki, ha neki is bejössz akkor nyert ügy, ha nem akkor meg sokkal könnyebb lesz túllépned. Sok sikert! Esetleg írd le privátban hogy mi történt!
2019. nov. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő utasít el, az jobb, mintha te utasítod el a lehetőségét is a kapcsolatnak?
2019. nov. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a cipőben jártam, 1 évig szenvedtem aztán rávettem magamat, hogy elmondjam neki... Visszautasított, nem mondanám, hogy túl tettem magamat rajta. Jó volt, hogy kiadtam magamból, megkönnyebbültem, viszont ez az elutasítás rányomta a bélyeget a további ,,szerelmi’’ életemre, nem merek ismerkedni... Nem akarok egy újabb elutasítást. Ez természetesen az én esetem, nem bántam meg, hogy elmondtam, mert lejött ez a teher rólam.

21/L

2019. nov. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor minek vallanád be?MAjd elmúlik, és jön egy másik, egy kölcsönös szerelem. Türeelm
2019. nov. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Például csomószor írtam neki sulis dolgokkal kapcsolatban, amit amúgy másoktól is simán megkérdezhettem volna, de én csak azért is rá írtam, hogy hátha elindul majd valami convo egyszer csak. De ő mindig igazából csak a kérdésre válaszolt, aztán ha megdumáltuk a témát, nem hozott fel újabbat."


Ez azért nem mondanám egyértelmű jelnek, ennyiből szerintem nem venné le senki, hogy szerelmes belé az illető. Én is mindig ugyan azt a 2 embert zaklattam sulis ügyben, pedig a többiekkel is tartottam a kapcsolatot.


Na meg ha olyan a srác amilyennek leírtad, ennél konkrétabb jel híján nem is fog semmilyen érzelmet mutatni feléd. Szerintem.

2019. nov. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!